Dancingi w kurortach

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Abstynent666 »

Bibi2 pisze: 13 mar 2023 10:09 W 99% uzdrowisk kwitnie życie towarzyskie , ludzie chodzą potańczyć, posiedzieć, posłuchać.
Wszędzie króluje muzyka sanatoryjna, teoretycznie należy zapomnieć o muzyce klubowej czy troszkę bardziej "ambitnej".
Co lokal to Zenek lub majteczki w kropeczki .... , jeśli nie zaakceptuje się takiej muzy to nie ma wyjść na tańce :roll:
Dyskoteki jako dyskoteki są tam gdzie jest sporo mieszkańców , przecież młodzi gdzieś się bawią .
Bardziej ambitny repertuar czy po prostu zachowanie jakiejś równowagi muzycznej rzadko zdarza się , są wyjątki np. Prezydent w Krynicy .
Do posłuchania koncerty w Trzech Koronach - Krynica.
W swoich opisach nigdy nie oceniam muzyki bo dla mnie jest to koszmar, a innym cudowne nutki.
Każdorazowo jak wracam po kuracji muszę odreagować , cała ja tęsknię do swoich dźwięków :?

Nie ma co odsyłać do czytania gdzieś tam , ponieważ piszecie tylko o tym gdzie grają , a nie o rodzaju muzyki , a ładnie czy dobrze to pojęcie względne :roll:
Niewiem dlaczego utarlo sie takie powiedzenie ze dyskoteki to mlodzi :) ja stary i lubie :lol:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4127
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Bibi2 »

Widzisz Abstynent, właściwie to ja trochę niepoprawnie się wyraziłam,
do dyskotek to takie siusiu w majtki chodzą, a już ci pełnoletni do klubów.
Nikt nikomu nie broni bawić się tam gdzie chce , wybór lokalu należy do zainteresowanego.
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Bibi2 masz racje do dyskoteki chodzą młodzi którzy skaczą przeważnie do rytmów muzyki techno a nam chodzi o lokale gdzie między innymi jest grana muzyka dyskotekowa z lat80
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4127
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Bibi2 »

Wodniak, jeśli lubisz tańczyć to wybierzesz miejsce , które Ci najbardziej odpowiada.
W Busku nie ma tak dużo lokali , warto wszędzie pójść .
Byłam w każdej , nawet w Belwederskiej , ba Hawanę również odwiedziłam żeby nie było , teraz wiem co mówię.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11656
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Atina »

Bibi dobrze prawisz też tak zrobiłam w tych kurortach żeby wiedzieć co w trawie piszczy...
Ach te densy konstrukcja człowieka to lubi 8-)
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

W Krynicy Zdrój byłem już 18 razy były takie lata że byłem 3 razy w jednym roku,tańczyłem we wszystkich lokalach jakie były włącznie z fajfami na parkowej które odbywały się kilka lat temu,ale najwięcej wieczorów przetańczyłem w hotelu Prezydent ,tańczyłem w Kudowie ,w Lądku Zdrój ,w Ciechocinku i nigdzie takiej muzyki jaką grają w hotelu Prezydent nie spotkałem .Krynica już mi obrzydła i szukam nowego miejsca z podobną muzyka jaką grają w Prezydencie
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1554
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: lawenda »

Wodniak1965 a fajfy na wolnym powietrzu, na tarasie w Nowym Domu zdrojowym również zaliczyłeś. :D 8-)
Co do muzyki podobnej do tej w Prezydencie, to mogę polecić Arkę w Kołobrzegu. Byłam tam na tańcach gościnnie i mi osobiście muzyka odpowiadała....podobne klimaty.... wtedy grała i śpiewała para bodajże z Ukrainy, ale było to kilka miesięcy temu, więc mogło się coś zmienić....ale od czego są telefony. ;) Zawsze można zadzwonić i zapytać. :D
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Wszystkie pobyty zawsze miałem wykupione w Nowym Domu Zdrojowym ,ale fajfów na tarasie nie zaliczyłem bo bywałem w okresie wiosna jesień A do Kołobrzegu to w kwietniu wybiorę się na kilka dni i na miejscu wszystko sprawdzę
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Abstynent666 »

Wodniak1965 pisze: 15 mar 2023 11:01 W Krynicy Zdrój byłem już 18 razy były takie lata że byłem 3 razy w jednym roku,tańczyłem we wszystkich lokalach jakie były włącznie z fajfami na parkowej które odbywały się kilka lat temu,ale najwięcej wieczorów przetańczyłem w hotelu Prezydent ,tańczyłem w Kudowie ,w Lądku Zdrój ,w Ciechocinku i nigdzie takiej muzyki jaką grają w hotelu Prezydent nie spotkałem .Krynica już mi obrzydła i szukam nowego miejsca z podobną muzyka jaką grają w Prezydencie
W Krynicy czesto zachodzilem do atrystycznej ,na dole dyskoteki na poziomie 0 dancingi : :)
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Artystyczna już nie czynna a dyskoteka tylko w piątki i soboty
ODPOWIEDZ