Dancingi w kurortach

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Krysia 59+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 mar 2024 09:35
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Krysia 59+ »

Witam wszystkich, go możecie powiedzieć o tańcach w Iwoniczu-Zdroju jakie miejsca polecacie w tym temacie . Z góry dziękuję za info.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: zbigniew165 »

Krysia w temacie Oceń sanatorium jest moja ostatnia opinia z lutego tego roku o Iwoniczu i tam znajdziesz najnowsze informacje o lokalach, tańcach itp.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: GIENIA »

Krysia , tuż obok siebie , w centrum , są 3 lokale .... Ballada , Zdrojowa i Krakowiak .... odwiedź wszystkie i sama ocenisz , gdzie chcesz bywać :)
Polecić trudno , bo każdy lubi coś innego :)
Awatar użytkownika
Krysia 59+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 mar 2024 09:35
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Krysia 59+ »

Dzięki
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

Krysiu osobiście nie polecam Ballady w piątek i sobotę , robią tam bydło ale nowo bogaczy z Krosna i okolic którym się wydaje że jak maja 20 zło więcej to mogą wszystko :oops: :oops: . Niestety ani ochrona , ani obsługa nie reaguje gdy się chamsko wydzierają przy stolikach , ani jak robią bydło na parkiecie , no i w te dni jest tam tłok .
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3432
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Dzia_dek »

Krysiu, nie wiemy do którego sanatorium jedziesz, / chodzi o odległość od sanatorium do lokalu/ ale dobrze napisała Ci Gienia.
Trzeba samemu odwiedzić wymienione miejsca /grają jeszcze w kawiarence sanatorium "Górnik", a przy terminie Twojego
pobytu mogę grać jeszcze w barze "Na Górce"/aby podjąć decyzję gdzie nam jest najlepiej się bawić.
Zagubiony nie poleca "Ballady", Zbyszek nie lubi "Krakowiaka", a ja nie przepadam za "Zdrojową". Trzy osoby, a każda ma inne
miejsce, w którym lubi spędzać czas. Osobiście i zdecydowanie polecam ... "Krakowiaka". 8-) /kawałek z jednej z ostatnich imprez/
Tak w tygodniu, jak też na weekendach. To mój wybór; każdy może mieć inny.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: GIENIA »

A ja lubię najbardziej Balladę , ale w tygodniu , o ile gra ten najmłodszy pan , a w weekendy , jeśli we dwoje , to lubię Zdrojową :) W weekendy faktycznie w Balladzie jest nieciekawie :?
Fakt , zapomniałam o Barze na Górce .... ale to pewnie dlatego , że nigdy tam nie tańczyłam :)
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

Dzia_dek pisze: 06 mar 2024 14:19 Krysiu, nie wiemy do którego sanatorium jedziesz, / chodzi o odległość od sanatorium do lokalu/ ale dobrze napisała Ci Gienia.
Trzeba samemu odwiedzić wymienione miejsca /grają jeszcze w kawiarence sanatorium "Górnik", a przy terminie Twojego
pobytu mogę grać jeszcze w barze "Na Górce"/aby podjąć decyzję gdzie nam jest najlepiej się bawić.
Zagubiony nie poleca "Ballady", Zbyszek nie lubi "Krakowiaka", a ja nie przepadam za "Zdrojową". Trzy osoby, a każda ma inne
miejsce, w którym lubi spędzać czas. Osobiście i zdecydowanie polecam ... "Krakowiaka". 8-) /kawałek z jednej z ostatnich imprez/
Tak w tygodniu, jak też na weekendach. To mój wybór; każdy może mieć inny.
Dziadek korekta ja polecam BALLADĘ ale nie w weekendy w tygodniu jak najbardziej , co do Górnika to grajek schodzi na psy pisałem już kiedyś o nim . Graja tez jeszcze w KRUS grali też sporadycznie dla ZUS w Wiśle gdy tam byłem 1 w tygodniu dyrektor jako DJ .
Ostatnio zmieniony 06 mar 2024 14:48 przez ZAGUBIONY, łącznie zmieniany 1 raz.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

GIENIA pisze: 06 mar 2024 14:25 A ja lubię najbardziej Balladę , ale w tygodniu , o ile gra ten najmłodszy pan , a w weekendy , jeśli we dwoje , to lubię Zdrojową :) W weekendy faktycznie w Balladzie jest nieciekawie :?
Fakt , zapomniałam o Barze na Górce .... ale to pewnie dlatego , że nigdy tam nie tańczyłam :)
Gieniu ale bar na górce tylko latem i w ciepłe wieczory bo tam tylko tańce na wolnym powietrzu , ale i tak polecam zabrać jakiś polar , siedząc pomiędzy kawałkami można zmarznąć , ciut zawiewa że by nie powiedzieć podwiewa ;) :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: GIENIA »

W KRUS ie jest niewielka kawiarenka , więc zostawmy ją kuracjuszom CRR ;) wiem , jak się irytują , gdy przyjdzie sporo osób spoza ośrodka ;)
Na temat Górnika , się nie wypowiadam nawet ;)

Wiem , wiem , ja byłam w kwietniu , zaraz po moim wyjeździe ruszyły w Barze tańce :lol:
ODPOWIEDZ