Dancingi w kurortach

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Mam prośbę do kuracjuszy o informację o dancingach w jakich kurortach jest grana muzyka z lat 70 i 80 oraz przeboje współczesne a nie tylko disco polo
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Abstynent666 »

Przylanczam sie do tematu ,mi bardziej o dyskoteki chodzi :)
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Tak mnie też bardziej chodzi o dyskoteki i muzykę jaką grają w kawiarni w hotelu Prezydent w Krynicy Zdrój
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: zbigniew165 »

Na forum takich informacji jest bardzo dużo, ale trzeba poczytać forum i będziecie mieli informację na bieżąco.
Cały czas w relacjach z pobytów piszemy o tańcach, chociaż nie wszyscy piszą te relacje, a później proszą o podanie im na tacy takich informacji.
Wystarczy trochę poszperać na forum. :roll:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Bibi2 »

W 99% uzdrowisk kwitnie życie towarzyskie , ludzie chodzą potańczyć, posiedzieć, posłuchać.
Wszędzie króluje muzyka sanatoryjna, teoretycznie należy zapomnieć o muzyce klubowej czy troszkę bardziej "ambitnej".
Co lokal to Zenek lub majteczki w kropeczki .... , jeśli nie zaakceptuje się takiej muzy to nie ma wyjść na tańce :roll:
Dyskoteki jako dyskoteki są tam gdzie jest sporo mieszkańców , przecież młodzi gdzieś się bawią .
Bardziej ambitny repertuar czy po prostu zachowanie jakiejś równowagi muzycznej rzadko zdarza się , są wyjątki np. Prezydent w Krynicy .
Do posłuchania koncerty w Trzech Koronach - Krynica.
W swoich opisach nigdy nie oceniam muzyki bo dla mnie jest to koszmar, a innym cudowne nutki.
Każdorazowo jak wracam po kuracji muszę odreagować , cała ja tęsknię do swoich dźwięków :?

Nie ma co odsyłać do czytania gdzieś tam , ponieważ piszecie tylko o tym gdzie grają , a nie o rodzaju muzyki , a ładnie czy dobrze to pojęcie względne :roll:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Felice »

Dorzucę do tego Piwniczkę w Busku, tam nie grają disco polo. O klubową muzykę baaaardzo trudno, bo i klubów dla dorosłych w miejscowościach uzdrowiskowych nie ma.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Bibi2 »

Felice, kiedyś w hotelu Krynicki był Jazz club, był .... bo chyba tylko jeden sezon a może nie .
Przychodziły liczone osoby, głównie goście hotelowi ale ich też było zbyt mało na utrzymanie muzyków.
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Felice słyszałem od kuracjusza który był 2018 roku w Busku że w Belwederskiej w Busku grają podobną muzykę jak w Prezydencie w Krynicy może byłaś w tym lokalu i możesz to potwierdzić Bo w tym roku planuje wyjazd do Buska i to będzie mój pierwszy pobyt w Busku
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Felice »

Belwederska to lokal do którego już prawie nikt nie chodzi. Generalnie tragedia… wszystko… obsługa , muzyka, goście (mnóstwo miejscowych niezbyt ciekawych ludzików).
We Włókniarzu są dwie kawiarnie Relax i Albatros. Muzyka jak wszędzie, ale gości dużo i można pobawić się. W Wojskowym bywa różnie, grajek raczej kiepski. Piwniczka jak to piwniczka… trochę duszno, ale grają pop i dla odmiany można pójść posłuchać. Słowacki teraz zamknął kawiarnię, więc nie mam świeżych informacji. W Wiktorii głównie pary.tam albo w paczce, albo w parze.
Bibi,jak wiesz w Krynicy bywam równie często jak w Busku 😂 ale w tym miejscu nie kojarzę imprez z muzyką w tle, chyba że jakieś wesela czy ewenty.
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

O Wiktorii też słyszałem pozytywne opinie ale tam przychodzą pary jak piszesz to może któraś z pań planuje wyjazd jesienią do Buska to już dziś zapraszam na dancingi w Wiktorii
ODPOWIEDZ