NIDA-ZDRÓJ Busko od 30 kwietnia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Melania CK
Posty: 4
Na forum od: 10 lut 2023 17:10
Oddział NFZ: Świętokrzyski

NIDA-ZDRÓJ Busko od 30 kwietnia

Post autor: Melania CK »

Jeśli ktoś był w Busku, w Nidzie ostatnio to bardzo proszę o informacje na temat warunków, dostępności pokoi jednoosobowych itd. Pozdrawiam i z góry dziękuję za podzielenie się wrażeniami. Mało jest wpisów o tym sanatorium. Ja jadę w terminie 30.04-21.05.2023...
kryzny
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 20 sty 2015 09:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: NIDA-ZDRÓJ Busko od 30 kwietnia

Post autor: kryzny »

Byłam w Nidzie w 2019 roku Wg mnie to bardzo dobre sanatorium. Wszystkie zabiegi na miejscu Mają też basen Jedzenie smaczne za dopłatą dieta wegeteriańska ( rewelacyjna) Mają sporo pokoi jednoosobowych i można próbować zarezerwować sobie taki pokój telefonicznie . Parking spory przydzielają miejsce do parkowania. Na miejscu kawiarnia Piwniczka i tam najlepsza muzyka do tańca w Busku .Można tylko pozazdrościć skierowania Będziesz na pewno zadowolona
Melania CK
Posty: 4
Na forum od: 10 lut 2023 17:10
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: NIDA-ZDRÓJ Busko od 30 kwietnia

Post autor: Melania CK »

Dziękuję za informacje, pozdrawiam, po powrocie opiszę jak było. Może ktoś, kiedyś też będzie szukał info o tym miejscu.
Ilona
Posty: 3
Na forum od: 14 cze 2013 08:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: NIDA-ZDRÓJ Busko od 30 kwietnia

Post autor: Ilona »

Byłam w Nidzie na przełomie czerwca i lipca 2023r. (29czerwiec-20 lipiec). Sanatorium nieduże, jedzenie typowo sanatoryjne, dobre zabiegi. Natomiast negatyw dla pielęgniarki przełożonej za podejście i traktowanie osób z NFZ- sanatorium oraz negatyw dla jednej lekarki za skandaliczne traktowanie osób z NFZ i za nieznajomość zabiegów, to opinia nie tylko moja. Dyrekcja ok.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NIDA-ZDRÓJ Busko od 30 kwietnia

Post autor: andrzej1955 »

Melania CK pisze: 07 kwie 2023 22:15 Dziękuję za informacje, pozdrawiam, po powrocie opiszę jak było. Może ktoś, kiedyś też będzie szukał info o tym miejscu.
Na obietnicach się skończyło :roll:
Ilonko -Dzięki za opinię,Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ