Małopolska, krótki czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ren1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 17 cze 2022 20:27

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: ren1234 »

Witam. Faktycznie skrócił się czas oczekiwania. Właśnie dostałam skierowanie. Od dnia wysłania wniosku, do daty wyjazdu 8 miesięcy... Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 543
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

Właśnie dostałam skierowanie
Podzielisz się wiadomością na kiedy masz przydział? Ciekaw jestem z jakim wyprzedzeniem dostałaś przydział.
ren1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 17 cze 2022 20:27

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: ren1234 »

Dostałam skierowanie wczoraj. A turnus zaczynam 25 kwietnia do 16 maja.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

Jestem od wczoraj w Bristolu.Jak na razie nie można narzekać, chociaż zachwytów nie ma.Pokój pamięta dawne czasy świetności.Porównując moje wyjazdy 10 krotne raczej bym dała 3 plus. Obskurne zniszczone fotele, drzwi do łazienki stan tragiczny.Pokój jest chyba do remontu, bo brudne ściany.Natomiast plusy to pomimo informacji ze nie ma w pokojach internetu to u nas jest.Jedzenie jak najbardziej bardzo dobre , personel miły, zabiegi jak na razie ok, troche trzeba dokupić, bo w między czasie zmieniły się miejsca które wymagaja rehabilitacji a we wniosku wpisane inne a te juz nie bolą.Ogólnie jestem zadowolona bo nie znałam Kudowy ani tych terenów.Zawsze mnie z Krakowa wysyłano w góry albo ze zwrotów morze.Pewnie jak wyremontują całość Bristolu to będzie super.Morze zepsuto moje patrzenie na sanatoria bo ostatnie pobyty to Arka, gdzie miałam luksusowy pokój jendnoosobowy w studo a wczesniej była Kielczanka tez luksusowa, może dlatego już nie podspiasli umowy z NFZ.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 543
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

ren1234 pisze: 15 lut 2024 20:48 Dostałam skierowanie wczoraj. A turnus zaczynam 25 kwietnia do 16 maja.
Napisz jeszcze przy jakim nr. dostałaś przydział?

Malgonia, Będzie dobrze oby tylko pogoda sprzyjała :) Tańców chyba nie ma bo okres postu.
ren1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 17 cze 2022 20:27

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: ren1234 »

Przydział dostałam przy numerze 360...
2024
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 20 lut 2024 09:35
Oddział NFZ: Małopolski

Post autor: 2024 »

Witam
Pierwszak, który ma skierowanie do sanatorium. Nr w kolejce 1035. Mąż pierwszak nr 1036. Schorzenia podobne. Czy da się połączyć skierowania do tego samego ośrodka? Infolinia nie pomoże, oficjalne pisma do NFZ czy NFZ Kraków - odpowiedz ogólnikowa. A chcemy mieć pewność ze pojedziemy razem. Ktoś pisał o telefonie do ..., czy trzeba jechać osobiście na Wadowicka Kraków? Ale do kogo?
ren1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 17 cze 2022 20:27

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: ren1234 »

Raczej dostaniecie razem, szczególnie jak pisaliście pismo. Moja koleżanka tak dostała razem z mężem. A zadzwonić też możesz ale nie na infolinię tylko do NFZ Kraków.
2024
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 20 lut 2024 09:35
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: 2024 »

A numer telefonu? Ktoś pisał ze do kierowniczki?
2024
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 20 lut 2024 09:35
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: 2024 »

"GIENIA pisze: ↑czw 14 gru 2023, 13:24
Małgoniu , dzwon na bezpośredni do Działu przydziałów , a nie na infolinię . Masz chyba te numery "
Mogę prosić ?
ODPOWIEDZ