Sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju 21.08 do 11.09 .23r

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Jadwisia63
Posty: 1
Na forum od: 29 lip 2023 16:44

Sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju 21.08 do 11.09 .23r

Post autor: Jadwisia63 »

Moze ktos z tego forum był w sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój?Duzo jest negatywnych opinii i jestem trochę przerażona.Całą Polskę muszę przejechać i mam watpliwości ,czy warto?A drugi problem ,to jak się tam dostać ? Mam wykupiony bilet z kuszetką do Zakopanego ale chyba muszę wysiąść w Nowym Targu.I co dalej?Pkp, bus czy autobus?Czym lepiej?
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju 21.08 do 11.09 .23r

Post autor: dorotka65 »

Witam,a skąd jedziesz?Z Nowego Targu to chyba się nie dostaniesz.Z Nowego Sącza tak.
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju 21.08 do 11.09 .23r

Post autor: dorotka65 »

W Mielcu nie byłam,ale jeżdżę do Silesii obok.W Krynicy byłam 6 razy ,jestem z pomorskiego.Często to około 14 godzin w drodze,ale z chęcią do Krynicy jadę i staram się nie brać do serca opinii,bo kilka lat temu byłam w Continentalu i po przeczytaniu opinii chciałam zrezygnować,a był to jeden z lepszych moich pobytów.W razie pytań służę pomocą.Pozdrawiam :kwiat:
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju 21.08 do 11.09 .23r

Post autor: Grazyna_ »

Byłam w Mielcu parę lat temu. Nie dostałam jedynki mimo wskazań lekarskich. Za TV kazali płacić obu osobom z pokoju, stoczyłam walkę, bo nie oglądam TV, a koleżanka chciała oglądać (nie miałam nic przeciwko temu, żeby sobie oglądała). Powiedziałam, że nie zapłacę i sprawa oparła się o szefostwo. Dodatkowa opłata była za internet, za czajnik też. Zabiegi i jedzenie przeciętne. Basenu brak. Fantastyczna siostra przełożona. Sanatorium położone dość daleko od centrum. Ogólnie nie byłam Mielcem zachwycona, ale sama Krynica Zdrój i okolica wszystko wynagradza :)

No i skąd jedziesz? Bo Zakopane to trochę nie ten kierunek.
ODPOWIEDZ