Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: alka50+ »

Berbla 65....brawo...wiesz za co..... :D

Bezpiecznej podróży..jesteś dobrą organizatorką swojego czasu i wykorzystania go do bólu w zwiedzaniu / 33 tys.kroków wow/ .i tak jak Bibi 2 wspomniała...miło czytać Twoją relację i czekamy na podsumowanie.
Buziaki... :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

No cóż - pobyt w GRYFIE uważam za bardzo udany . Przede wszystkim ZABIEGI rewelacyjne- baza zabiegową i fizjoterapeuci super- czysto, miło i na czas :POKÓJ- 1- osobowy na 1 piętrze- nr 106- widok na ul. Solankową ( okna wychodzą na wschód ) -czysty i dosyć duży. Na wyposażeniu duża szafa- z jednej strony półki z drugiej wieszaki 4 szt.) Na szafie można mieć dużą walizkę- zmieści się. Stolik okrągły i krzesło. Łóżko jednoosobowe z wygodnym( jak dla mnie), miękkim materacem i narzutą tego samego koloru co zasłony. Nocny stolik z lampką. Biurko z schowaną lodówką- małe radio- i duże lustro są aż 3 na wyposażeniu pokoju( o, matko tyle razy co ja siebie widziałam w tych lustrach podczas 3 tygodni to w domu przez cały rok nie widzę :lol:) . Mini garderoba z wieszakami na wierzchnią odzież- lustro obok. Telewizor jest ale nie korzystałam no bo i kiedy :oops: . Łazienka mała ale wszystko w niej było- wieszaki- ubikacja- kosz na śmieci- a w kabinie prysznicowej ...umywalka z kolejnym lustrem z półeczka :lol: . Raz była awaria i nie było wody przez 2 godziny- ciepła a wręcz gorąca woda była cały czas.. Na podłodze w pokoju wykładzina dywanowa. Pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

KUCHNIA- jadalnia znajduje się na 2 piętrze- idzie się do niej łącznikiem i ci z prawej i ci z lewej mieszkający. Stoliki 6- osobowe ( chociaż przy moim przez ponad pół turnusu siedzieliśmy tylko w 3 osoby) . Jedzenie dla mnie OK. ( dieta oszczędzająca) - moja waga ,, spadła" 3 kg w dół :D . Można było podchodzić po dodatkowy chleb- nawet panowie do zup zabierali. Posiłki wydawane były na 2 zmiany - moja 1 zmiana 8 00 - 13 00 -17 00 , druga zmiana godzinę później. GRYF - jako obiekt barrrdzo duży - mnóstwo korytarzy i 3 piętra- są 2 windy..dziś ta przy recepcji się...zepsuła :roll: . Ale 2szystko jest dobrze opisane - trzeba tylko popatrzeć a zresztą ...koniec języka za przewodnika :lol: zdążało mi się na początku turnusu podprowadzać starsze osoby pod dany pokój czy to na zabiegi :oops: . Hmm- chyba to wszystko- gdyby były jakieś pytania chętnie odpowiem :P . Pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

Ups, zapomniałam w pokoju jest jeszcze czajnik i ręcznik ciemny na zabiegi borowinowe. W łazience jest miska do przepierek - pranie można suszyć na tarasie na 1 piętrze- są suszarki ale myślę, że za mało ich jest.
20230801_121347.jpg
Załączniki
20230801_121332.jpg
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: ewasz »

Super Berbla, dzięki za opis :D
Szczęśliwego powrotu do domu :D :kwiat:
Awatar użytkownika
bardzyk2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 688
Na forum od: 21 cze 2020 14:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: bardzyk2 »

Bardzo dziękuję za wyczerpujący opis :serce:
Pozdrawiam :kwiat:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: Genever »

Ja również dziękuję, wróciły mile wspomnienia, chociaż
aurę pogodową miałam zupełnie różną ;) . Ale trzeba doceniać każdą malutką rzecz, każdego przyjaznego człowieka. Bardzo doceniam takie relacje, " na gorąco". :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: Nutka »

Dziękuję Berbla za opinię :)
Cieszy fakt,że wracasz zadowolona :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: dani888 »

Berbla , słedziłam Twoje posty od początku :) , dziękuję za opis pobytu w Gryfie i cieszę się , że
wróciłaś zadowolona :kwiat: ;) . Oby więcej takich relacji...
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :serce: i cieszę się, że mogłam pisać na bieżąco b9nto całkiem inna relacja- Pisałam to co widziałam , co mnie cieszyło a także co mi się nie podoba ( tego jest mało) . Niczego nie upiększałam . Podsumowując pobyt w GRYFIE w Połczynie- Zdroju ( to mój 9 pobyt sanatoryjny na NFZ) ...był to NAJLEPSZY pobyt z tych wszystkich pod każdym względem :serce: naj...zabiegi! naj...pokój , naj...obiekt, naj...otoczenie i naj...mniejsze uzdrowisko w którym byłam :lol: . I towarzystwo NAJLEPSZE :serce: pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ