Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

No i nadszedł czas aby zacząć kolejną sanatoryjną podróż :P Właśnie pociąg ruszył że stacji początkowej- mam miejsce przy oknie w przedziale 8- osobowym...na razie jestem sama. Na pewno będą inni pasażerowie bo to pociąg do Kołobrzegu :P. Duża walizka już jest w Gryfie ( kurier dpd) . W Szczecinku będę rano .Pozdrawiam :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: ewiko »

berbla65 , trochę ze spóźnieniem , jednak życzę Ci szczęśliwej podróży . Dziś pogoda w Połczynie raczej jesienna , ale ważne nastawienie i będzie OK. Życzę Ci skutecznej kuracji , fajnych ludzi wokół i pięknego słońca. W weekend zabawiać będą Was Bogdan Trojanek z zespołem. Pozdrawiam.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

Ewiko-jeszcze przez 2 godziny podróżowałam do Szczecinka- dzięki :P
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

Pierwszy dzień pobytu w GRYFIE dobiega końca. Sprawy meldunkowe- finansowe i medyczne poszły dosyć sprawnie- chociaż kolejki są od rana i do teraz. Tak jak pisaliście im szybciej tym lepiej- mam pokój jednoosobowy oczywiście ze zaświadczeniem- przyznaje go p.pielęgniarka w dniu przyjazdu. Jest więcej chętnych niż tych pokoi. Gryf faktycznie duży obiekt ale wszystko fajnie opisane :P Pogoda dziś w kratkę ale udało mi się już wypożyczyć 2 książki z tutejszej Biblioteki Miejskiej :D jest kaucja - 10 zł za książkę . Potem spacer po miasteczku- fakt są opuszczone stare domy ale też i kwiaty w dużych metalowych parasolkach - mural na kamienicy - kolorowe parasole nad deptakiem -kto chce znajdzie coś czym sie zachwyci :serce: wracając widziałam 2 wiewiorki - chyba w berka się bawiły :lol: przy przyjęciu w kawiarni gdzie oczekiwaliśmy na klucze do pokoju- były termosy z kawą i herbatą można było się częstować. Małe rzeczy a cieszą :D pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

Na stołówce stoliki 6 osobowe- u mnie różne diety ,, jedzą" . Pierwsza zmiana ma posiłki o 8 00 - 13 00- 17 00. Druga godzinę później. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: +alicja+ »

Basiu, dobrego pobytu życzę, odpoczynku, pozdrawiam😘
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: ewasz »

Berbla to jak to mówią "...pierwsze koty za płoty..."
Zapowiada się dobrze...
Superowego pobytu :D :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: ewiko »

berbla65 , jestem przekonana , że wrócisz z tylko pozytywnymi wspomnieniami. Polecam spacer do Borkowa. Mają duży wybór deserów. Idąc dalej ścieżką za Borkowem , dotrzesz do Szlaku Zwiniętych Torów . Fajna trasa , pokonasz ją w 2 - 3 godziny. Pozdrawiam.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: berbla65 »

Ewiko mam takie plany ,,dotrzeć " do Borkowa i SZ Z T - teraz odpoczywam po zawijaniach borowinowych :roll: - potem do kolacj zostaną mi 2 godz a z pogodą to jest różnie.....czasem słońce czasem deszcz :lol: Ale dzieki za przypomnienie tej trasy :D Po śniadaniu- pomiędzy zabiegami- byłam w Parku Zdrojowym no i cóż....jest piękny :serce: dywan kwiatowy, liliowce, róże , pergole , tężnia , staw i ....grająca fontanna :P . I dla ciała i dla ducha :P Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Gryf Połczyn- Zdrój opis pobytu 1.08-22.08.23 r

Post autor: Bunia »

berbla65 :kwiat:
Udanego pobytu życzymy :)
Bunia z mężem
ODPOWIEDZ