Memoriał Huberta Wagnera 2023r

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Memoriał Huberta Wagnera 2023r

Post autor: malgorzatas »

Witam....wpadłam na chwilkę żeby spotkać się z kibicami siatkówki....od 18 sierpnia do 20 sierpnia możemy znowu oglądać naszą reprezentację Panów....kto może popatrzeć to zapraszam.

Od 18 sierpnia zmagania zaczynają nasze Panie ..grają ze Słowenią....( ME)2023r

Pozdrawiam kibiców...u mnie całą noc ulewa i błyskawice...teraz przyjemne 20st :)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2023r

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Dziękujemy za odwiedziny i przypomnienie o kolejnej imprezie.
Co do żeńskiej reprezentacji, to narobiła nam apetytu dobrym wynikiem w VNL i teraz też będziemy czekali na jakąś miłą niespodziankę 🙂.
Pozdrawiam z upalnego Mazowsza 🌞.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2023r

Post autor: malgorzatas »

Witaj Kaziu :kwiat: jak zwykle na Tobie się nie zawiodłam...zawsze coś napiszesz...teraz to taka rozgrzewka przed meczami na ME które zaczynają się 28 sierpnia...trochę emocji znowu będzie...chociaż teraz też zagramy z........Francją...Słowenią i z Włochami...drużyny nie wypadły sroce z pod ogona :lol:

Ok.16h mecz...a potem już o 20h...trzymamy kciuki za nasze Panie :serce: grają ze Słowenią

Pozdrawiam serdecznie...temacik się założy i się znowu spotkamy...u nas dziś po deszczu na dworze nie do wytrzymania..wszystko paruje :(
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2023r

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Skoro ma być oddzielny temacik, to w tym miejscu tylko o chłopakach.
Od razu się przyznaję że nie oglądałem (pogoda burzowa, słaby transfer), ale znowu ten niewygodny przeciwnik nam krwi napsuł. Dobrze że w takim towarzyskim turnieju, rewanż weźmiemy na poważnej imprezie.
Dobrej nocy 🌜
ODPOWIEDZ