Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: andrzej1955 »

Witam, wypadałoby po kilkukrotnym pobycie skreślić parę słów o tym kameralnym Obiekcie
Małe Kameralne Sanatorium- 80 miejsc noclegowych ,pokoje 1,2 osobowe i 1 trójeczka
Budynek 4 piętrowy bardzo blisko parku zdrojowego , na parterze bardzo jasna stołówka ,recepcja ,gabinet lekarski ,kawiarnia z tarasem, baza zabiegowa na 1 piętrze-transport wewnętrzny windą,posiłki-bardzo dobre i urozmaicone na dwie zmiany- kooperacja z innymi obiektami bez żywienia ,personel zawsze uśmiechnięty ,pomocny i kompetentny -szeroki zakres zabiegów- już sam fakt że jestem tu już po raz trzeci o czymś świadczy-jest to mój azyl w Busku :D do tej pory nie spotkałem takiego Przyjaznego Obiektu z takiej pułki cenowej bo są to pobyty komercyjne.
Gorąco Polecam wszystkim chętnym do pobytu dla podreperowania zdrowia- a głównym atutem jak wiadomo są kąpiele siarkowe
Króciutko w temacie bo walory samego Buska-które ku uciesze kuracjuszy jest coraz Piękniejsze-wielokrotnie były na forum wielokrotnie opisywane.
Jeżeli jakieś szczegółowe pytanie to jestem do dyspozycji,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: ewasz »

Jędrek, dzięki za opinię :)
Byłam w tym obiekcie jako "oglądacz", przytulnie i czyściutko...
W pewnym czasie stołowałam się tam i potwierdzam, że posiłki są smaczne w niewygórowanej cenie.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: Zosia »

Podziękowania i ode mnie :kwiat: Myślę, że niedługo też będę mogła potwierdzić tę dobrą opinię :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: Atina »

Bardzo dziękuję za opis tego prywatnego sanatorium :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4097
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: Bibi2 »

Dziękuję Andrzeju :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: Muzyczka »

Andrzeju, potwierdzam Twą opinię, obiekt na lekkim wzgórku ( na podwyższeniu ) położony, ale oczywiście na niedużym, nie na takim jak Górki. Moja mama była również w nim prywatnie 2 lata temu i b.zadowolona. Chciała być 3 tyg. z drugą znajomą, co była ze skierowania z NFZ. Jest tam skromnie, ale czysto, zamieszkała na I piętrze w dwójce i naprawdę będąc w okresie letnim, w sierpniu, była usatysfakcjonowana z pobytu. Z jedzenia to twierdziła, że nawet za dużo było (prywatny pobyt) i oddawała często jedzenie koleżance.... Dzięki za opis!...
Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: Felice »

Stefan na wzgórku? To ja chyba Buska nie znam…
Andrzeju my wiemy, że Tobie tam dobrze jest. Wszędzie blisko, a to też ważny aspekt. Mam znów Busko w planach, mnie też siara nie nudzi się. Jedzenie też potwierdzam świetne.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4097
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: Bibi2 »

O ile dobrze kojarzę to jest położony lekko w głębi od ulicy prawie vis a vis Kościoła,
Mikołaj tak na górce ale nie Stefan .
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: andrzej1955 »

Tak,Mikołaj na górce,od Stefana trzeba by było przejść cały deptak,Bibi :kwiat: - przebywając często na balkonie można na nim potańczyć-bo doskonale słychać muzykę z różnych stron-podobnie jest z wszelkimi uroczystościami religijnymi i mszami-tak że urozmaicenie jest ;)
WIFI w budynku ,większość pokoi z balkonami,
Felicjo :kwiat: na forum jest tylko jeden Gostek któremu wszędzie ....śmierdzi siarą ;)
Pozdrawiam :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Stefan-Busko Spokojna 4

Post autor: alka50+ »

Bibi2 pisze: 04 paź 2023 11:32 O ile dobrze kojarzę to jest położony lekko w głębi od ulicy prawie vis a vis Kościoła,
Mikołaj tak na górce ale nie Stefan .

Też pamiętam takie położenie ....jak Bibi napisała.
Andrzej 1955....dzięki za opis...dobrze znać takie miejsce na wypad.
Pozdrawiam...mocno i szybko bo ze sztormem.. :lol:
ODPOWIEDZ