Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Antek 72
Posty: 2
Na forum od: 09 paź 2023 18:36
Oddział NFZ: Śląski

Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Post autor: Antek 72 »

Polecam Sanatorium Klimat .
Jest tam naprawdę klimatycznie i kameralnie, turnusy 50 osobowe , pokoje dwu osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (są też jedynki). Fachowa i miła obsługa , pełna gama zabiegów . Jeszcze jak trafisz na zgraną ekipę to już naprawdę super. Byłem tam na przełomie lipca i sierpnia 2023r . Ja z czystym sumieniem mogę szczerze polecić . Jedyna uwaga dla czytających , nie mylić sanatorium z hotelem pięcio gwiazdkowym , czerwonym dywanem na powitanie i boyem czekającym by zanieść bagaże . Tak to nie działa , a piszę to ponieważ niektóre osoby miały takie wymagania . Jak nie masz takich wymagań to będziesz zadowolony/a.
Pozdrawiam .
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4094
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Post autor: Bibi2 »

Hmm Antek, tak jakbym czytała zaproszenie do ośrodka, czyżby kryptoreklama ?
jeśli się mylę , to przepraszam :)
Antek 72
Posty: 2
Na forum od: 09 paź 2023 18:36
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Post autor: Antek 72 »

Witaj
Żadna reklama , napisałem moje odczucia po pobycie tam . Nie każdy musi się z tym zgadzać , to moje prywatne zdanie . Wiesz jak przed wyjazdem nastraszono mnie jak może być źle w sanatorium i czego to ja nie muszę z sobą zabrać to o mało kampera z sobą nie wziąłem ... :D
A okazało się że jak dla mnie było super ...
Andre1961
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 11 mar 2024 19:13
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Post autor: Andre1961 »

Byłem tam prywatnie i wcale nie widziałem tego tak jak Antek. Pokoje pamiętają świetność lat osiemdziesiątych. W łazience grzyb, nie wspomnę o wyposażeniu. Byłem również w Górniku i Starych Łazienkach i w obu tych miejscach było dużo, dużo lepiej. Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Post autor: p-siak »

Witam. Elewacja,balkony były remontowane z 5 lat temu, a pokoje nie?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Klimat Iwonicz Zdrój

Post autor: zbigniew165 »

Coś Antek zamilkł po wpisie Andrei, bo pewnie myślał, że nikt z forum nie był w Klimacie w Iwoniczu.
Antek, a może coś o samym Iwoniczu napiszesz :)
Co do wymagań, to ostatnio byliśmy w styczniu w Iwoniczu w Światowidzie i tam było dwóch pracowników pomagających we wnoszeniu bagaży na pietra, a nie jest to hotel z pięcioma gwiazdkami jak wspomniałeś w opinii o Klimacie.
ODPOWIEDZ