Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: ulanie »

stokrotka pisze:ulanie -tez zdjęcie sporo zmniejszyłam-ale tak wyglądała w moim pokoju umywalka -to mi wystarczyło ,a z łazienki korzystałam tylko z WC i natrysku wspólne dla 4 kobitek .Oby wszędzie tak było -nie byłoby źle.Ale jak czytam że gdzieś tam są pokoje i łazienki na korytarzu to strach ogarnia :o :o
Tak Stokrotko, uważam, że miałaś dobre warunki, a nawet super, bo sama w pokoju, nikt Ci nie chrapał :lol: a z kobitkami kawkę można było wspólnie pić, a i towarzystwo było- sama, a jednak nie :lol: :D Moja łazienka była dla dwóch osób :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: stokrotka »

ulanie pisze:
stokrotka pisze:ulanie -tez zdjęcie sporo zmniejszyłam-ale tak wyglądała w moim pokoju umywalka -to mi wystarczyło ,a z łazienki korzystałam tylko z WC i natrysku wspólne dla 4 kobitek .Oby wszędzie tak było -nie byłoby źle.Ale jak czytam że gdzieś tam są pokoje i łazienki na korytarzu to strach ogarnia :o :o
Tak Stokrotko, uważam, że miałaś dobre warunki, a nawet super, bo sama w pokoju, nikt Ci nie chrapał :lol: a z kobitkami kawkę można było wspólnie pić, a i towarzystwo było- sama, a jednak nie :lol: :D Moja łazienka była dla dwóch osób :)
Było dokładnie tak jak piszesz.Pokój tylko dla mnie, a towarzystwo było i do kawy i spacerów.Nie tylko z pokojów sąsiadujących -ale i z dalszych.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: stokrotka »

Życie jest za krótkie by przejmować się drobiazgami -spójrzcie Kochani i bierzcie przykład :)
Wesołe jest życie w sanatorium i nie tylko ;)
[link]
Oby nam je inni nie uprzykrzali :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 10 sie 2014 12:30 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: ulanie »

Jak byłam w Polanicy, to miałam fajny duży pokój, bo 3-osobowy, ale mieszkałyśmy we dwie i super, extra super kumpelkę w pokoju :lol:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: Suzen »

Od dawna wymieniamy tutaj swoje zdanie na temat możliwości wyboru pokoju w sanatorium.Niektórzy chcą mieć pokój jednoosobowy,bo krępują się innych osób.Często są to osoby z różnymi przypadłościami np z nadwagą,innymi dolegliwościami ,które mogą być kłopotliwe dla otoczenia,bardzo chrapią w nocy.
Znam taki przypadki.Inni wolą mieć swobodę i wolny wybór,nie chcą dostosowywać się do towarzystwa z pokoju.I też chcą mieć"jedynkę."Pozostali mają niemiłe wspomnienia z pobytów wcześniejszych i marzą o własnym pomieszczeniu.
Ja podczas pobytów w sanatorium mieszkałam i w jedynce, i w pokojach wieloosobowych.Mam problem ze snem ,przeszkadza mi najmniejszy hałas więc jedynka była dla mnie zbawienna.Jednak najczęściej przebywałam w "trójce."Wtedy trzeba dostosować się do warunków,jakie są.Nie były to pomieszczenia duże,niektóre wręcz ciasne.
Bo "dwójki" zamieniono na "trójki ". Jednak nie było konfliktów.Mieszkałyśmy zgodnie.
Te pobyty wspominam bardzo miło. :)
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: ulanie »

Suzen ja też śpię jak zając pod miedzą :lol: mysz by mnie obudziła, będąc w ub roku, miałam super towarzyszkę :) nie chrapała :!: dogadywałyśmy się, było ok. Tm razem mam nadzieję, że też będzie ok, jadę na 28 dni więc pewnie za 1 bym ładnie zapłaciła.... :roll:
DOROTAP
Posty: 1
Na forum od: 16 sie 2014 09:17
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: DOROTAP »

WITAM CZY W ziemowicie w rymanowie zdroju MOZNA ZAREZERWOWAC POKOJ LUB CO ZROBIC ZEBY DOATAC DWÓJKE LUB JEDYNKĘ ? jade 3 listopada z siedlec odp bardzo prosze c:)) na [email].pl
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: Suzen »

DOROTAP pisze:WITAM CZY W ziemowicie w rymanowie zdroju MOZNA ZAREZERWOWAC POKOJ LUB CO ZROBIC ZEBY DOATAC DWÓJKE LUB JEDYNKĘ ? jade 3 listopada z siedlec odp bardzo prosze c:)) na [email].pl
Z tego co wiem,w Zimowicie jest bardzo mało jedynek,trochę pokoi dwuosobowych .Ja mieszkałam w trójce,a trójek było bardzo dużo.
DOROTAP,przedzwoń telefonicznie do Zimowita,wtedy upewnisz się.Nie wiem czy można dokonać rezerwacji.Jeszcze masz trochę czasu.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: ulanie »

Za dwa tygodnie będę w Krystynie w Busku, więc na własnej skórze się przekonam jaki to wybór pokoju będę miała :)
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokoje w sanatorium: jest możliwość wyboru?

Post autor: ulanie »

Witam wszystkich serdecznie :serce: Dziś mogę się wypowiedzieć na temat jak wyżej- czy jest możliwość wyboru...? to zależy i mogę stwierdzić i tak i nie, bo wszystko zależy od wielu czynników, decydujący to, pieniądze- bo płacisz i masz, albo szczęście- tak jak już tu niektórzy się wypowiadali, mnie też udało się :D ale innym... różnie, to wyglądało, więc nie każdy miał wybór, bo co niektórzy nie mieli i musieli mieszkać w pokoju, który nie odpowiadał ich oczekiwaniom chociaż prosili i przedstawiali różne argumenty... :!:
ODPOWIEDZ