24.01.2024 Limba - Piwniczna-Krynica

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Podroznikznfz
Posty: 2
Na forum od: 12 mar 2024 22:16

Re: 24.01.2024 Limba - Piwniczna-Krynica

Post autor: Podroznikznfz »

Dziękuję Ci bardzo za opis. Czy jest tak że któraś część budynku jest lepsza ? Dopatrzyłam się że są dwie części. Chodzi mi o bardziej cichą stronę, bo mam problem ze spaniem.
Pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: 24.01.2024 Limba - Piwniczna-Krynica

Post autor: Asik_ »

Witam,
Tak są dwie części A i B. Część A to starsza część sanatorium 1 i 2 pietro nad recepcją i stołówką, część pokoi z ładnym widokiem na góry,zaś część B,to dobudówka,połączona z częścią A łącznikiem. Ta część jest większa i tam również są pokoje w których odbywają się zabiegi.Ja byłam w części A, było spokojnie.Nie wiem jak w części B,ale tak sobie myślę,że jakbyś dostała pokój blisko rehabilitacji,to od samego rana jest tam dużo ludzi przychodzących na zabiegi.Większość zabiegów kończy się do obiadu,to myślę,że wieczory są spokojne,ale najlepiej zapytać się Pań w recepcji. Wszystkie pokoje posiadają balkon.
Pozdrawiam,
Asia
Aha, w części A fatalne WiFi,właściwie nieosiągalne,zaś w części B już jest inaczej, tam połączenie jest :P
ODPOWIEDZ