Zabranie dziecka do sanatorium

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Agazmu
Posty: 2
Na forum od: 13 sty 2024 13:54
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Zabranie dziecka do sanatorium

Post autor: Agazmu »

Mam wezwanie do sanatorium do Wysowa Zdrój z zusu i moje pytanie jest takie czy ktoś może był w takiej sytuacji że nie miał z kim dziecka zostawić i mógł zabrać dziecko ze sobą do sanatorium. Może sanatorium nie będzie robiło z tym problemu. Może ktoś był już w sanatorium i mógł zabrać dziecko ze sobą. Dajcie odpowiedź bo nie wiem co mam robić.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Zabranie dziecka do sanatorium

Post autor: GIENIA »

Zadzwoń do sanatorium i zapytaj czy możesz wykupić pobyt komercyjny dla dziecka w Twoim terminie . Jeśli ośrodek prowadzi pobyty pełnopłatne , podejrzewam , że nie będzie z tym problemu . Problemem dla Ciebie , może być natomiast wiek dziecka , czy jest na tyle samodzielne , aby było samo , gdy Ty będziesz korzystać z zabiegów . Osobie komercyjnej , tez przysługują zabiegi . Po prostu zadzwoń i się wszystkiego dowiesz .
Ja spotkałam się z taką sytuacją , gdy mama była z 12 letnim synem , na opisanych wyżej warunkach , ale to był pobyt z NFZ .
Napisz , co załatwiłaś , tak dla informacji innych zainteresowanych :)
Agazmu
Posty: 2
Na forum od: 13 sty 2024 13:54
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Zabranie dziecka do sanatorium

Post autor: Agazmu »

Córka ma 7 lat więc można powiedzieć że jest samodzielna. Będę musiała zadzwonić i się zapytać ale z tego co wiem to tam nawet wynajmują pokoje dla całych rodzin więc mam nadzieję że problemu z córką nie będzie.
ODPOWIEDZ