Dwa rozpoznania w skierowaniu

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: Muzyczka »

Ach, można się przerazić, strach ma wielkie oczy.. hi...

I tak to jest, uwidoczniłam prawdę......

Ogólnoustrojowa rehabilitacja jest jak widać różna, i czeka się na nią różnie i nie jest przede wszystkim płatna!!! Tak jak poszpitalna i dałam dowody z forum nasze sanatorium Twoje, co sama pisałaś wcześniej, że jesteś na takim leczeniu, a pisałaś że płatna... NFZ no to wiadomo pokrywa koszty...ale co innego napisałaś....i też ostatnio o to zapytałam i rzeczywiście można przerazić się.... Trzeba ogarnąć się, .bo to trudne pytanie o to, czy było płatne- poszpitalna i ogólnoustrojowa z NFZ w listopadzie i w styczniu....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: Muzyczka »

A Sż.P. Darek z Forum , osoba bardzo pomagająca wielu ludziom, tak niedawno napisał o Felice, sama stwierdziła - Ona geniusz, czytałam wtedy i ......i rzeczywiście miał w zupełności wielką rację....
Screenshot_20240124_173451_com.android.chrome.jpg
O tym i innym i ja przekonałam się nieraz, dużo wcześniej, i teraz szczególnie u Felice z wielką nieprzychylnością, z dyktowaniem, że mój lekarz i jaxmsn czytać dzienniki ustaw i znać wszystkie kody chorób ICD-10 , spotkałam się z negacją , nieprzyjemnością, z wymądrzaniem się, i z nieprawdą, bo ja nie mam racji, tylko Felice...!!!!.

Więc pamiętajmy, czytajmy wszystkie schorzenia- kody ICD-10, uczmy się ich na pamięć, bo musimy je znać i nasi lekarze - to wg Felice, jak i wg Felice jest płatne poszpitalne i ogólnoustrojowa rehabilitacja, bo przecież napisała że płaciła...A więcej nie starała się wyjaśnić, a jak dałam dowody, cisza..

Ludzie - jesteśmy grzeczni dla siebie i jak piszę, to staram się pisać prawdę, nie kłamie, nie chwalę się, nie opowiadam bredni, dużo żartuję,bo i trzeba.
Czasem jedna literka, jedno inne spojrzenie, inny punkt widzenia i zero tolerancji....
.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2355
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: nula »

Ale jaja :lol:
Zajrzałam w temat myśląc, że znajdę tu tylko coś konkretnego,
a tu...
popołudniową kawkę można sobie okrasić zabawną lekturą :)

Mam tylko cichą nadzieję,
że moje życie tak się potoczy, że gdy przybędzie mi te ok.15-20 lat - ktoś inny nie będzie myślał podobnie 8-)

Pozdrawiam cieplutko z wichrowego Kołobrzegu
I proszę 🙏
Nie przerywajcie :D
Mijariolka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 03 mar 2023 20:07

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: Mijariolka »

Jestem na Forum od niedawna, wiele zawartych tutaj wpisów pomogło mi chociażby w moim ostatnim wyjeździe do sanatorium :D
To co teraz przeczytałam przeraziło mnie, Mimo wszystko liczę na to, że będziemy sobie tutaj pomagać pisząc prawdę, która pomaga w naszych wyjazdach na rehabilitację. Tego wszystkim nam życzę i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: Felice »

Nula, ale tak naprawdę to nie jest zabawne. Ignorancja jest raczej żałosna. Ja już nic więcej nie napiszę, bo i tak zostanie wszystko przekręcone i opatrznie zrozumiane. Żałuję, że w ogóle weszłam w dyskusję. No cóż…
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: Dzia_dek »

Nie wiedziałem, że mamy "nowego" hipokryta na Forum. :o Archiwistka jak się patrzy. :lol:
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2355
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: nula »

Dziadku,
a to było do mnie ??
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: renatka11 »

Felice, ja się wycofałam z dyskusji, po pouczeniu mnie ,,Narząd ruchu to chyba ortopedia a nie reumatologia." Tylko ciekawa jestem, jaki profil leczenia uzdrowiskowego otrzyma IwonkaG, która założyła ten wątek, reumatologiczny czy ortopedyczny :)
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: malgonia »

o jak dla mnie za dużo treści, też mam dwa profile leczenia. ale nie przypuszczałam że można sie tak doktoryzowac z tematu. :D :D :D
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Dwa rozpoznania w skierowaniu

Post autor: Dzia_dek »

nula pisze: Dziadku, a to było do mnie ??
Nula, absolutnie nie. Zapewniam. Jesteś już trochę na tym Forum i wiesz kim jest /lub był, niewidziany od miesiąca/ Hipokryt.
On to we własnej osobie wprost uwielbiał wyciągać stare posty, nawet takie sprzed kilku lat. Stąd moje porównanie.
ODPOWIEDZ