Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: ewasia »

Nina11,bardzo bardzo Ci dziękuję za piękne zdjęcia,ja lubię dużo spacerować,więc mam nadzieję,że zobaczę te i inne widoki na żywo,ja już wyciągnęłam walizkę i pomału zaczynam się pakować :roll: :lol: pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego :kwiat:
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: Mark52 »

Nina11,bardzo bardzo Ci dziękuję za piękne zdjęcia,ja lubię dużo spacerować,więc mam nadzieję,że zobaczę te i inne widoki na żywo,ja już wyciągnęłam walizkę i pomału zaczynam się pakować :roll: :lol: pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego :kwiat:
Pora już sprawdzić co się zmieści a z czego trzeba zrezygnować, chyba że jedziesz samochodem to tylko kwestia pojemności auta :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: ewasia »

Marek52 ,masz rację z tym pakowaniem,ale co nie wejdzie to się dopcha :lol: :kwiat: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: Mark52 »

Marek52 ,masz rację z tym pakowaniem,ale co nie wejdzie to się dopcha :lol: :kwiat: pozdrawiam :kwiat:
Oby tylko zamki wytrzymały to dopychanie :lol: :lol: :lol: Na miejscu jeszcze dokupisz parę rzeczy i trzeba będzie dokupić duże reklamówki :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: ewasia »

Marek52,dzięki, udało się dopchać :lol: :lol: jak na razie zamki wytrzymują :o ,mam nadzieję,że przetrwają podróż,z powrotem będzie lżejjjjjj,chciaż różnie z tym bywa,bo może być dodatkowy bagaż ;) ,ale to nic dam radę,pozdrawiam,jutro z Wysowej :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: Mark52 »

Marek52,dzięki, udało się dopchać :lol: :lol: jak na razie zamki wytrzymują :o ,mam nadzieję,że przetrwają podróż,z powrotem będzie lżejjjjjj,chciaż różnie z tym bywa,bo może być dodatkowy bagaż ;) ,ale to nic dam radę,pozdrawiam,jutro z Wysowej :kwiat: :kwiat:
No to szczęśliwej podróży i jutro jak już wszystko ogarniesz odezwij się jak tam pierwsze wrażenia :)
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: ewasia »

Witam,Mark52,na początek szczęśliwe zajechałam, do sanatorium , na miejscu w recepcji szybkie załatwienie formalności związanych z przyjęciem,opłatami za pobyt itd.przydział pokoju,w stołówce przydział stolika,potem pokój pielęgniarek,potem umówiony na daną godz.lekarz,przyznam,że dostałam trafione zabiegi z czego jestem zadowolona,jedzonko dobre dla mnie wystarczające,jak na początek turnusu to spoko,resztę opiszę w najbliższym czasie więcej,pozdrawiam, wszystkiego dobrego :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: GIENIA »

Ewasiu :kwiat: i ja czytam Twoją relację :) udanego , pod każdym względem pobytu Ci życzę :)
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: Mark52 »

ewasia pisze: 10 mar 2024 19:12 Witam,Mark52,na początek szczęśliwe zajechałam, do sanatorium , na miejscu w recepcji szybkie załatwienie formalności związanych z przyjęciem,opłatami za pobyt itd.przydział pokoju,w stołówce przydział stolika,potem pokój pielęgniarek,potem umówiony na daną godz.lekarz,przyznam,że dostałam trafione zabiegi z czego jestem zadowolona,jedzonko dobre dla mnie wystarczające,jak na początek turnusu to spoko,resztę opiszę w najbliższym czasie więcej,pozdrawiam, wszystkiego dobrego :kwiat:
Dzięki za relację czekamy na więcej :) Jaki masz pokój?
Miłego pobytu.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój od 8 do 29 marzec 2024

Post autor: ewasia »

Gieniu :kwiat: serdeczne dzięki dzięki za życzenia,Mark52,nie wiem jakim cudem :lol: udało mi się dostać dwujkę!!!chyba zadziała jakaś magia ;) ,no ale jest dobrze,zabiegi super-trafione-towarzystwo fajne,wczoraj był wieczorek zapoznawczy przy muzyce-grał zespół-wiara bawiła się super,jak na razie jest ok ,wczoraj zaliczyłam spacer z przewodniczką p. Marią ,zwiedzanie Wysowej,ja zawsze mówię,że ludzie i otoczenie tworzą dobry klimat,pozdrawiam,do usłyszenia :kwiat:
ODPOWIEDZ