wojskowe w Busku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wojskowe w Busku

Post autor: Felice »

Max ale kawiarnia jest dzierżawiona i za wystrój odpowiada ajent. 8-)
Mnie się nie podoba w niej więcej rzeczy :evil:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wojskowe w Busku

Post autor: ewasz »

Irena 102 i ja jestem ciekawa co takiego tam złego Ciebie spotkało...

Co do kawkarni to rzeczywiście, mogliby się postarać o nowy systrój i chockaż namiastkę szatni...
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1400
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wojskowe w Busku

Post autor: alka50+ »

Witam...też byłam w Wojskowym sanatorium w Busku / rehabilitacja ogólnoustrojowa na NFZ /i oczywiście wróciłam zadowolona.
Pokoje czyściutkie.....dobre wyżywienie i pełny podziw dla rehabilitantów na bazie zabiegowej.
Co było słabe??? ....to to, że tak trudno wbić się w wolne miejsca komercyjnie/ potrzebowałam dla Kogoś/..a na NFZ tak długo się czeka nawet na pilne...
O czym to świadczy....????? Dokładnie o wysokiej jakości rehabilitacji.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: wojskowe w Busku

Post autor: Bibi2 »

Hmm, nie lubię napadać na kogoś bo ma odrębne zdanie, ale ...
nie można mieć złego zdania dlatego ,że kuracjusze prywatni jak i z NFZ są traktowani jednakowo (a tak jest)
a może się mylę.
Jedni potrzebują dużego zainteresowania, wymagań (z różnych względów) i dopieszczania , a inni podstawowych dobrych warunków i przede wszystkim dobrych zabiegów.
Byłam, widziałam, a kawiarnia ? - kawiarnia to tylko dodatek.
Całe szczęście, że nie wszyscy chcą do Wojskowego , wszak są inne ośrodki , które przyjmują tylko i wyłącznie kuracjuszy prywatnych .
Irena102
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 lut 2024 08:56
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wojskowe w Busku

Post autor: Irena102 »

Zgadzam się z dobrymi opiniami o zabiegach i osobach prowadzących zabiegi. Trudno o lepsze. Podobnie oceniam lekarzy i pielęgniarki. Osoby sprzątające pokoje także. Pierwszy kontakt z sanatorium natomiast, odbywa się przez Izbę przyjęć, gdzie jest istny horror w postaci Pani Małgorzaty S., której obcesowe i aroganckie zachowanie daje - niestety - okropne pierwsze wrażenie.
Irena102
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 lut 2024 08:56
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wojskowe w Busku

Post autor: Irena102 »

Zgadzam się z negatywnymi opiniami o kawiarni. Dobrze, że jest takie miejsce tylko lepiej by było gdyby miało wyższy standard. Białe stołówkowe stoły nie robią dobrego wrażenia.
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wojskowe w Busku

Post autor: ZbigniewMax »

11 go lutego tańczyłem w Wojskowym z p.Ireną/ niska pani w okularach/ no chyba ze imię pomyliłem :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wojskowe w Busku

Post autor: ewasz »

Noo Max, wreszcie ruszyłeś te swoje cztery litery :lol: :lol:
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: wojskowe w Busku

Post autor: alaxa »

Byłam w wojskowym na ogólnoustrojowym, i twierdzę, że jest to najlepsze sanatorium w jakim dotychczas byłam. Pokój w segmencie Agat SUPER, ładne meble, dwie szafy, lodówka, ładna łazienka z dużą ilością wieszaków i półek , czysto, swobodnie i wygodnie. Zabiegi bardzo dobre, mnie postawiły na nogi . Personel jak dla mnie bardzo miły, nie miałam żadnych przykrych incydentów. Jedzenie również bez zastrzeżeń. Podzielam opinię o kawiarni...mogliby trochę doinwestować, ale to akurat nie wpłynęło na moją ogólną opinie o wojskowym. Jak dla mnie SUPER sanatorium i chętnie bym tam wróciła. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ