Kardiologia i pulmonologia

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ropson65
Posty: 4
Na forum od: 03 lut 2022 11:17
Oddział NFZ: Podkarpacki

Kardiologia i pulmonologia

Post autor: ropson65 »

Dzień dobry.
Otrzymałem z NFZ skierowanie na leczenie kardiologiczne, a żona pulmonologiczne. Chcielibyśmy pojechać do sanatorium razem. W internecie znalazłem, że rehabilitację naszych schorzeń prowadzi ZNP Ciechocinek. Czy może ktoś z Państwa ma wiedzę, o innym sanatorium leczącym nasze dolegliwości?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3432
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Kardiologia i pulmonologia

Post autor: Dzia_dek »

ropson65 pisze: (...) Ze swojej strony zapewniamy, że po powrocie również podzielimy się wrażeniami :)
Fajnie by było dotrzymać słowa i po powrocie napisać kilka słów dla innych kuracjuszy.
Forum "żyje" między innymi poprzez wymianę informacji. Coś na zasadzie: bierzesz - dajesz i odwrotnie.
Odpowiadając na Twoje zapytanie powyżej; proszę spróbować zasięgnąć informacji w Rymanowie Zdroju.
To uzdrowisko prowadzi rehabilitację leczniczą w obu profilach, które wymieniłeś w swoim poście.
Numery telefonów do BOK znajdziesz bez problemu na stronie uzdrowiska.
p.s. chyba, że to dla Was za blisko miejsca zamieszkania?
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kardiologia i pulmonologia

Post autor: Zosia »

Ja mam dwa w jednym tzn. schorzenie pulmonologiczne i kardiologiczne razem. Najczęściej miewam miejscowości nadmorskie Kołobrzeg , Ustka
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Kardiologia i pulmonologia

Post autor: Abstynent666 »

:lol: :lol: :lol:
Dzia_dek pisze: 05 lut 2024 17:25
ropson65 pisze: (...) Ze swojej strony zapewniamy, że po powrocie również podzielimy się wrażeniami :)
Fajnie by było dotrzymać słowa i po powrocie napisać kilka słów dla innych kuracjuszy.
Forum "żyje" między innymi poprzez wymianę informacji. Coś na zasadzie: bierzesz - dajesz i odwrotnie.
Odpowiadając na Twoje zapytanie powyżej; proszę spróbować zasięgnąć informacji w Rymanowie Zdroju.
To uzdrowisko prowadzi rehabilitację leczniczą w obu profilach, które wymieniłeś w swoim poście.
Numery telefonów do BOK znajdziesz bez problemu na stronie uzdrowiska.
p.s. chyba, że to dla Was za blisko miejsca zamieszkania?
:lol: :lol: Dobre
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kardiologia i pulmonologia

Post autor: zbigniew165 »

W Świnoujściu miałem gimnastykę zbiorową w bazie zabiegowej Rusałka kardiologiczno-pulmonologiczną, czyli na oba schorzenia razem.
Reumatologia i pozostałe schorzenia były w innej grupie ćwiczących.
ODPOWIEDZ