Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: GIENIA »

Kto się czubi , ten się lubi :lol: miło Was czytać w takim tonie :D
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Abstynent666 »

OK.cofam to stwierdzenie ,obiecuje poprawe ,ale dzisaj mam nerwowy dzien :kwiat: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Felice »

bozenka999 pisze: 08 lut 2024 17:40 Pewnie nic nie wskórasz ,bo 80% to pary,wkrótce samotni przestaną z tego dobrodziejstwa korzystać. ;)
A kto będzie mieszkał w trójkach?
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4495
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 08 lut 2024 17:55 OK.cofam to stwierdzenie ,obiecuje poprawe ,ale dzisaj mam nerwowy dzien :kwiat: :lol:
To i dobrze, to bata nie muszę wyciągać. :P ;) :lol:
A jak by tak kogos poznal przed kwaterowaniem i zadeklarowal ze my razem jako zwiazek nie formalny ,tak tylko jestem ciekaw czy ktos slyszal o takiej sytuacji? ;)
A to ty chcesz z kochanką dwójkę blokować? Ty przeciwnik wspólnych wyjazdów? :oops: :lol:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Abstynent666 »

Oj tam czepiasz sie ,dla kolegi pytam :roll:(to taki by spontan byl) :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4495
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Kleinehexe »

Dla kolegi, tak hipotetycznie. ;) :lol:
A to ty z tym kolegą będziesz mieszkał? Nie poznaję Cię Abstynent! :shock: Jak ta dobra zmiana szybko działa. :P :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: bozenka999 »

Felice jest na to sposób: A kto będzie mieszkał w trójkach?co trzecią parę podzielą na 1/2 i do urozmaicenia powędrują do pary 1 i 2 ach będzie dopiero zabawa.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Abstynent666 »

Kleinehexe pisze: 08 lut 2024 18:40 Dla kolegi, tak hipotetycznie. ;) :lol:
A to ty z tym kolegą będziesz mieszkał? Nie poznaję Cię Abstynent! :shock: Jak ta dobra zmiana szybko działa. :P :lol:
No czas najwyzszy na zmiany ,jak nie teraz to kiedy :lol: Pendolino ciagle pedzi do stacji koncowej ;) Zjakims tam kolega ,kolegami bede mieszkal jak dotad nigdy nie trafil mi sie ktos toksyczny oby ta passa trwala nadal.Nikt sie nie odzywa kto jedzie w tym terminie a juz pewnie maja skierowania bo juz na maja przydzielaja
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 381
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: tygrys »

Ja już tam będę trochę czasu nie zbyt daleko,trochę niżej , w Lwigrodzie aleTy zadeklarowany nie pijący to nawet spotkać się nie ma po co ;) . A tak na poważnie to z tymi pokojami w Beskidzie tragedia. Kilka lat temu po rozmowie z recepcją tak mnie w.... li,(rozmowa:,"A co Pan sobie wyobrażał,że to wczasy na koszt Nfzetu i będzie Pan sobie może jeszcze zabiegi wybierał") :( tak,że odrazu pojechałem do NFZ i kłamałem jak najęty, że ślub syna itp. W sumie wyszło na dobre bo zamieniłem na Leśnika-Drzewiarza też w Krynicy trochę wcześniejszy wyjazd ze zwrotów i dostałem pokój jedniosobowy. Pobyt był b. udany, a na samą myśl o możliwości przydziału w Beskidzie dostaje derylki.W Lwigrodzie obecnie uderzyłem bezpośrednio do Dyrektora , nie na recepcję. Odpisał grzecznie , że nie obiecuje na 100 procent, alemoje argumenty weźmie pod uwagę i przekazuje do dalszych decyzji. Chociaż tyle,ale grzecznie ;) .
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica 17 kwietnia Beskid na ul. Piekna 17

Post autor: Abstynent666 »

Ha ha ,tygrys to taki tylko kamuflaz,to mnie pocieszyles ,jezeli zaczne marudzic to mi zwroty dadza teraz w zimie ,hm niewiem co robic
ODPOWIEDZ