Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2369
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Asik,
dziękuję :serce:
Pozdrawiam serdecznie
🍀🌹
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: zbigniew165 »

Takie talenty w Szczecinie mieszkają :o. Nula gratuluję głosu, linii melodycznej i dobrania odpowiedniego scenariusza do tych słów piosenki. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2369
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Oo i Zbigniew...??? :shock:
A toś mnie zaskoczył :D

Nie potraktuję Twojego postu jako "słodzenia",
ale jako miłego, szczerego wrażenia po zapoznaniu się z tym projektem.
Bo, po prostu wierzę w ludzi,
daję im szansę i...ufam, że zrobiłeś to zgodnie z własnym sumieniem.
Dziękuję :)
N
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Genever »

Nula 🌺 świetnie , że złagodziłas klimat. Kojący głos, z przyjemnością odsłuchałam. Wracając do tematu nie chciałam obrazić Joanny zwyczajnie dziwnym mi się wydało napisanie informacji o sanatorium w pierwszym poście tutaj . Swoją opinię być może sobie wyrobię ale szczerze zawsze czytam dane o hotelach, restauracjach, robię następnie lekki przesiew jak w ocenach skokach narciarskich... odrzucam najlepsze i najgorsze noty.
Rozumiem też , że mogło jej się zrobić przykro i ma poczucie niesprawiedliwego potraktowania. Rozumiem to . Nikt nie ma monopolu na bycie alfą i omegą.
Złapałam się na tym, że w tym szalonym świecie, pełnym oszustów, hejterow, cwaniaków, naciągaczy jesteśmy ostrożni i podejrzliwi. Ale... nie jesteśmy wszystkowiedzący. Czasami trudno znaleźć balans. Spróbuję poszukać tematu który też chyba dotyczył Mielca i inny Forumowicz też "dostał z liścia" bo śmiało mu się podobać.
Nie wiem.... smutno mi się jakoś zrobiło. 🙄
Chciałabym znowu ufać ludziom jak kiedyś...
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2369
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Genever,
uważam, że nigdy na to za późno, aby znowu zaufać...
Póki nam starcza sił i życia...
Bo, niestety z życia nie ma powtórki :(

Tak, dzisiejszy świat nas napędza i determinuje nasze zachowania, ale uważam, że nie można wszystkich i wszystkiego tłumaczyć w ten sposób, bo po to mamy rozum i wolną wolę, aby panować nad tym co czynimy.
(Abstrahuję tu oczywiście od wszelkich dewiacji oraz odchyleń od przyjętych norm i zasad. To zupełnie inna kwestia.)

Tobie również dziękuję za miłe słowo 🌷
Życzę tylko pozytywnych myśli i spokojnych nocy
🌠
N
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4097
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Bibi2 »

Dobry wieczór,
ojojoj, poczytałam sobie, sama nie wiem co powiedzieć...
Mielec - ja tam z własnej woli nie pojechałabym.
Opinia Joanny - chociaż cukierkowa, mnie nie przekonała.
Tak jak każdy Forumowicz , Joanna miała prawo do wyrażenia swojego zdania .
Nie ma dla mnie znaczenia czy jest osobą publiczną czy prywatną , tutaj nie ma ważniejszego głosu (Admin stety lub niestety takowe ma).
Niedawno była dyskusja nt Mielca i byłam pozytywnie nią zaskoczona i to cieszy.
Życie weryfikuje wszystkie opinie , te na zamówienie, te spontaniczne, te obiektywne i subiektywne. Z tą też tak będzie.
Nie opowiadajcie bajek , że trzeba najpierw pytać , a później pisać , przepraszam ale to bzdury!
Gdyby była taka praktyka to wpisana byłaby w Regulamin forum .
Wiecie bardzo dobrze, że są tacy , którzy tylko pytają ale nigdy nie napisali nic co byłoby dłuższe od zdania : było dobrze ..... .
Bardzo mi się nie podobała reakcja Joanny w stosunku do Dziadka , sposób bardzo przesiąknięty agresją , przeczytajcie jeszcze raz .
Jak widać Joanna może krytykować ale Joanny nie wolno.
Joanno , nie ma potrzeby obrażać się , nie musisz rezygnować z Forum , nie musisz też udowadniać , że nie jesteś wielbłądem.
Mam nadzieję, że zamieściłaś również na tym innym forum swoje zdanie , może w innym miejscu Twoja opinia nie została potraktowana jak tekst sponsorowany. Jak piszesz , nabrałaś chęci na wyjazdy sanatoryjne , czekamy na Twoje następne relacje . Z wiedzy, którą dzielimy się tutaj można korzystać do woli.
Mimo wszystko życzę dobrego pobytu i niezapomnianych wrażeń .

pozdrawiam
Bibi :)
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Genever »

"Nie opowiadajcie bajek , że trzeba najpierw pytać , a później pisać , przepraszam ale to bzdury!"
To chyba tyczy się mojego wpisu ? Nie napisałam , że trzeba , nie mieszam w to również.regulaminu. Pomyślałam tylko, że jest to generalnie pierwszy wpis tutaj na forum z opinią , których jest przyznajmy niewiele...ale ich pisać też nie trzeba to oczywiste. . Zdziwiło mnie to i tylko tyle. 🙄
Zgadzam się, że życie zweryfikujęe opinie jak będzie nam dane.. Ale juzt ta dyskusja pokazała w jak wielu kolorach widzimy tą samą sytuację.
Na dzisiaj pisania i czytania mam dosyć, lepiej posłuchać muzyki. Spokojnej nocy wszystkim życzę .👏
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4498
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Kleinehexe »

Otóż to Genever, to że my coś postrzegamy w określony sposób, nie znaczy, że inni widzą to identycznie. Warto o tym pamiętać za nim stwierdzimy, że ktoś jest oszustem. Ogromny wpływ na to ma nasz mózg i kondycja w jakiej się on znajduje. Wskazują na to najnowsze badania. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem, to polecam książki czy podcasty Joanny Podgórskiej, dr nauk biologicznych, zajmującej się m.in. badaniami z zakresu neurobiologii. Bardzo upraszczając, jeśli ktoś ma negatywne nastawienie do życia, szybciej dostrzega negatywy niż pozytywy i na odwrót. Mityczne różowe okulary istnieją. :) Ważne jest to, że mamy na to wpływ, że możemy zadbać o nasz mózg, a co za tym idzie zmienić negatywne spostrzeganie. Podlinkuję jeden z wywiadów z panią Joanną na ten temat, może ktoś skorzysta.
https://youtu.be/TtPYXHvSisM?si=81M7_Tpb5X4oEugX
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7826
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: darek »

Drodzy Mili Forumowicze

Odczucia Pani Joanny nie pozostaną JEJ ODCZUCIAMI
Czy Zrobila to jako Kuracjuszka czy jako Pracownik

Jej Biznes jej Sparawa

Wielu szefów Marketingów stara podnieść NOTOWANIA Swych obiektów poprzez wpisy Zlecone

W roku 2002 byłem w kołobrzeskiej Mewie
Była tam Urodziwa Pani jednak była to Pani z za przeproszeniem mocnej wsi
Powiedział Ona ,że dla Niej to Sanatorium a była to SŁAWNA MEWA V -ta Cukrzycowa vis a vis Radwaru Obecnie Gryfa 2
Że ta Mewa gdzie dla ponad 40 Ludzi na piętrze było 1 oczko i 1 prysznic

ŻE TO LUKSUS


Bo nareszcie mogla iść do wychodka w normalnych warunkach , Bo Mogła iść pod prysznic
Krążyła informacja że pytala się Jak korzystać z prysznica

Nie podejrzewam Pani Joanny ,że
Ale wiele Kuracjuszek TWIERDZI , że Santaorium to jest TOTALNY RELAKS
21 dni bez Gotowania
Podane pod Nos


Może i pani Joanna Była ten PIERWSZY RAZ w sanatorium

Ale wielokrotnie i są Osoby na tym forum ktore były w tym Obiekcie i naprawdę gdy dostały Kolejny RAZ Mielec w Krynicy REZYGNOWAŁY

Osobiście byłem w nim jako Gość
Stolowałem się podczas pobytu 24 godzinnego

Mogę jedno powiedzieć -Wyżywienie -Było ,ale Osobiście raczej bym nie doptrwał bez ..
nocleg -Pokój a mialem po remoncie to Niestety późny gierek na dzis Bardzi slaba 2** fakt byla plazma 32 cale
niestety łazienka wymagała posprzatania po poprzednnim gościu komercyjnym
Mój pobyt byl w roku 2021

Może to i dobrze ,że ZARZĄD Obiektu Chce troszkę pocukrować
Może i Pani Joanna Byla faktycznie Gościem
raczej NKT tego nie zweryfikuje

Jednak dla mnie DZIWNE jest TYLKO to że PIERWSSZY POST ii CUKROWNIE Obiektowi

To tak jak bym teraz załozyl Konto i zaczął Cukrować n/t Jakiegoś Obiektu

Zreszta co chwilę otrzymujemy REKLAMY Osob ktore chca nas dowieść do Sanatorium
tak samo chyba zadzialała Pani z Krakowa

Prosze się nie OBRAŻAĆ tutaj na forum sa naprawdę Stare WYGI
Osoby które z niejednego pieca jadly chleb

A Wielka obrona Pani

Cóż każdy ma Prawo Obronić Slabszego


ps
Szkoda Tylko ,że Ucierpiał Pan Dziadek Zbyszek
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4498
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Kleinehexe »

Hmm, w takim razie mili Państwo, nie ma co tu pisać własnych spostrzeżeń, bo stare wygi już wszytstko wiedzą i Wam to powiedzą. ;)
Zablokowany