Krynica Zdrój "Mielec"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Duszyczka »

Zbyszku..jesteś jak detektyw ...dyskretny ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: GIENIA »

:lol: :lol:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Duszyczka »

Może ktoś...coś....aktualnego na temat Mielca???? :roll:
Awatar użytkownika
Bronza123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 wrz 2023 21:04
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Bronza123 »

Duszyczko , ja od tygodnia czekam na jakąkolwiek opinię na temat Budowlanych w Szczawnicy a tylko na face.. oku wpisałam i pojawiły mi się ilości opinii które czytam już 2 dzień. Polecam tam zaglądnąć po informacje a tu to raczej tylko z sentymentu . ;)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Duszyczka »

Proszę🙏 Wpisz mi pełną nazwę tej stronki...Czy to na Facebooku ?
Awatar użytkownika
Bronza123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 wrz 2023 21:04
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Bronza123 »

Tak, jestem jednak zacofana bo pamiętam czasy jak pełne nazwy nie przechodziły i z rozpędu tak napisałam. :D
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Lunastic »

Bronza123 pisze: 25 mar 2024 15:59 Duszyczko , ja od tygodnia czekam na jakąkolwiek opinię na temat Budowlanych w Szczawnicy a tylko na face.. oku wpisałam i pojawiły mi się ilości opinii które czytam już 2 dzień. Polecam tam zaglądnąć po informacje a tu to raczej tylko z sentymentu . ;)
My z mezem bylismy w Budowlanych niecale 2 lata temu, chociaz same pokoje wolaja o pomste do nieba, to dla nas byl to najlepszy pobyt. Basen na miejscu - niestety dodatkowo platny, posilki ok, bez szalu, strone wejscie pod gorke do sanatorium od strony miasta - ale nam to kompletnie nie przeszkadzalo, wieczorki taneczne rowniez na miejscu. Przed samym sanatorium super taras na ktorym mozna po prostu podziwiad widoki lub sie opalac, co bylo dosc popularne w czerwcu ;) Polecam pokoje z widokiem na centrum Szczawnicy - przepiekne widoki na okolice, bliziutko do pijalni wód i Cafe Helenka (polecam ogromne bezy :)) no i sama Szczawnica jest przepiekna i oferuje wiele atrakcji
Awatar użytkownika
Bronza123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 wrz 2023 21:04
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: Bronza123 »

Lunastic , dziękuję za informacje ale powiedz czy wybór pokoju z widokiem na konkretną stronę jest w ogóle możliwy ? Wiem że będzie to dwójka bo wybieram się z mężem ale reszta to już co dadzą ;) .Jeszcze jedno pytanko odnośnie basenu tzn że lekarz nie przepisuje zajęć w basenie jako terapii ?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: zbigniew165 »

Chciałem tylko wtrącić się, że to jest temat o Mielcu w Krynicy Zdroju, a nie o Szczawnicy i Budowlanych. :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój "Mielec"

Post autor: GIENIA »

Duszyczka pisze: 22 mar 2024 18:45 .Faktem też jest moje szybkie przystosowywanie się do panujących warunków więc Gieniu myślę.że masz rację w kwestii mojej pozytywnej oceny. :D Chyba.że.....pierwszego dnia przeżyję szok i od razu zacznę klikać tu na klawiaturze.
Duszyczko , jeśli bedzie tak jak piszesz , że na dzień dobry przeżyjesz szok :) , to najlepiej nie wchodź na forum , bo możesz wystawić niesprawiedliwą ocenę .... pierwsze wrażenie ( dobre czy złe ) szybko mija i następnego dnia patrzymy już na ośrodek i miejscowość zupełnie inaczej :) przynajmniej ja tak mam ;) i oczywiście czekam na relację :)
ODPOWIEDZ