FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Kruszynko,jeżdżę Polskim Busem od początku ich istnienia na rynku.Bilety kupuje się przez internet,płaci kartą lub przelewem z Twojego banku.Sama wybierasz formę płatności.W Warszawie można kupić bilet w dniu wyjazdu na dworcu.Od niedawna część autobusów została przeniesiona na stację Metro Marymont (wszystkie w kierunku północnym),reszta jeździ z Metro Wilanowska.Komfort jazdy bardzo duży-wygodne szerokie siedzenia,zimą podgrzewane,z gniazdkiem prądowym przy każdym oraz sygnałem wi-fi.Im wcześniej kupujesz bilet,tym taniej.Zaczyna się od 5 zł plus 1 zł rezerwacja.Do tej pory nie miałam z nimi żadnego problemu.Byłam w Berlinie,Pradze,Gdańsku,a głównie Warszawa - Wrocław bo dość często bywam w Lądku.Właśnie we wtorek wracam.Jak ktoś jedzie do Kudowy może wykupić bilet do Pragi,a wysiąść w Słonem na przejściu,bo ma tam pół godziny przerwy technicznej.Poza przystankami kierowcy nie zatrzymują się.
Na trasie gdańskiej serwują jeszcze jakąś przekąskę.A jeszcze jedno,ja po podróży nie odczuwam żadnego zmęczenia ponieważ są to autobusy piętrowe i nie słychać żadnego szumu silnika,wstrząsów i tego typu atrakcji.
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Alice witaj :) jestem ciekawa jak można się dostać z Kołobrzegu ,wyjżdżam 27 XII do Lublina .Byłabys tak uprzejma sprawdzić ?Byłabym Tobie bardzo wdzięczna ,bede oczekiwała w tym temacie na info.Pozdrawiam serdecznie :)
zuza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 28 gru 2010 14:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: zuza »

wpisz w google Polski Bus tam są rozkłady i ceny biletów na pomorze jezdzi tylko do szczecina i gdańska jak będę mogła pomóc to pytaj pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Z Warszawy do Lublina z Metro Wilanowska.
07:15 10:30 13:45 18:20 21:25
Do Warszawy albo Z Gdańska,albo Szczecina,albo Piły.Ze Szczecina 20:20 z Piły 23:30 na 6.30 jesteś w Warszawie.
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: elaw35 »

Witam Wszystkich..
mam skierowanie do Polanczyka,,Plon''na 30.01.2013 i nie mam pojecia jak mam sie tak dostac z Czestochowy,to co mi wiadomo to trzeba jechac z 3 przesiadkami i jeszcze busem,na dodatek chyba ze 2 dni trzeba jechac..jesli ktos moze mi podpowiedziec jak tam dojechac,to bede wdzieczna,,pozdrawiam
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: violet58 »

Nie jest tak strasznie...
Najsensowniejsze połączenie to wg e-podróżnika 1 przesiadka
10:50 Częstochowa d.a. >>>>>>13:20 Kraków R.D.A.
przesiadka: czas 20 min.
13:40 Kraków R.D.A. >>>>>>>>18:20 POLAŃCZYK

Jedyny mankament to dość późny przyjazd na miejsce, pierwszy dzień stracony.
Jest jeszcze połączenie przez Warszawę, ale to chyba bez sensu - też z jedną przesiadką.
Rzuć hasło na forum w temacie >Wyjeżdżam do sanatorium. Planuję wyjazd do sanatorium. może ktoś z okolic będzie jechał własnym środkiem transportu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Z Warszawy już nic nie jedzie bezpośrednio do Polańczyka.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: violet58 »

Podróżnik podaje jako przewoźnika firmę NEOBUS. Na ich stronie, w rozkładzie jazdy figuruje takie połączenie, fakt że w środku nocy, ale na 7.00 jest się na miejscu.
Wszystkie kursy ekspresowe, wymagana rezerwacja miejsc. Przystanki na Okęciu i Warszawie Zachodniej.
Nie wiem na ile aktualne te informacje, ale zawsze można zadzwonić i dopytać : (17) 27 60 195
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Zosia »

Witaj! W ubiegłym roku w styczniu tez jechałam do Polańczyka .Z Warszawy nie było problemu ,prywatny przewoźnik zatrzymywał się pod każdym domem uzdrowiskowym wedle życzenia ale radziłabym Ci zadzwonić do swojego sanatorium albo do san. Plon ( tam Panie udzielały informacji)czy nie ma innego przewoźnika. W ur. było nie wiem czy to biuro czy jakoś prywatnie ale zawsze na zmianę turnusów można było się zapisywać w recepcji i w kilku kierunkach jechały busy przywożąc i odwożąc kuracjuszy - szczególnie gdzie brak dobrych połączeń. Niestety numer można było dostać tylko na miejscu. Zadzwoń koniecznie może jest tam tak cały czas. Pozdrawiam i życzę mniejszych mrozów jak w roku ubiegłym :shock: :D
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Elaw35 wejdź na stronę forum amerpol po godzinach polańczyk tam dużo ludziaków pisze skad jadą i mogą cie zabrac moze ci sie uda... A Polańczyk jest cudny!!!!
ODPOWIEDZ