FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
hala1220
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 01 paź 2012 17:34

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: hala1220 »

website: http://www.autobusowyrozkladjazdy.pl/

Jadę z Łodzi do Sopotu - wyjazd z Łodzi Kaliskiej - PKS-em o godzinie 9:00 , stanowisko 2(od strony Al. Włókniarzy). Jest to jedyne połączenie w okresie od 08.IX do 14.VI z Łodzi do Gdyni przez Sopot.

Na w/w rozkładzie trzeba uważnie czytać legendę - info(znaczek z literką "i" na niebieskim tle !).
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: violet58 »

Polemizowałbym, nie jedyne - jeśli chodzi o autobusy jest jeszcze Zakopane - Gdynia, przez Sopot. Odjazd o 0. 35 około 7.00 w Sopocie. Ponadto pozostają połączenia kolejowe INTERCITY
do Gdyni z Bielska, Katowic, Krakowa. Bezpośrednio, obok wymienionego autobusu, możemy do Sopotu pożeglować "Zeglarzem" PKP INTERCITY O 05:39 - przyjazd 12:21 do Sopotu.
Nie jest tak źle z połączeniami Łodzi z nadmorskim kurortem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Irena0404 »

Nie zaglądałam na tę stronkę i nie wiedziałam, że rozwinął sie tutaj taki ciekawy wątek. Ten rozkład jazdy to fantastyczny pomysł. Sama korzystam zawsze z e-podróznika, chyba nabardziej rzetelne informacje, raczej aktualizowane często, poza tym wyrzuca od razu wszystkich operatorów, więc nie trzeba skakać po stronach. Ale wracając :) taki rozkład, gdzie już ktoś osobiście sprawdził połączenie jest na wagę złota :) pozdrawiam kruszynko :)
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Witaj Irenko0404 :) bardzo miło Ciebie usłyszeć.Moim założeniem było ,by Ci z forumowiczów ,którzy aktualnie gdzieś wyjeżdżali ,by podzielili się wiedzą ,o połaczeniach.Zdaję sobie sprawę z tego ,że rozkłady jazdy się zmieniają i trzeba byłoby coś uaktualnić.Ale poniewaz tak dużo osób jedzie w krótkim czasie po "nas" dzień dwa ,to może nasza podpowiedż być całkiem aktualna,a tym samym komuś bardzo przydatna.
Rozumiem ,że na forum też się "relaksujemy" np w dowolnych tematach ,ale taki poważny temat :) też jest nam potrzebny.Obserwuję ,jak ci co wyjeżdżają do sanatoriów nie śpią już od wczesnych godzin rannych i zadają tutaj pytania :) tym bardziej nie spią ,gdy nie mogą znależć potrzebnego połączenia.Zapraszam więc ,by więcej osób dzieliło się z innymi posiadanymi informacjami w tym temacie.
Pozdrawiam bardzo gorąco :) :)
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Ela »

Jezeli chodzi o połączenia to... 12 listopada w godzinach rannych wyruszmy w kiernku Kołobrzegu z Warszawy przez Łódź !. Szukamy chętnych do podrózy!
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Witam czy ktoś wie coś na temat przejazdów z "Polski Bus'? jak to funkcjonuje?
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dzi »

Przeniosłem z innego tematu...
Zgłoś postCytujRe: Iwonicz Zdrój od 4 XII 2012
przez julia » 11 lis 2012 22:02

Ja połączenia do Iwonicza znajduję przez tę stronę:

http://busy.info.pl/2,40243,11743,warsz ... zdroj.html

zaczynam rezerwować bilet na 2 sposoby, tj. przez:
Zarezerwuj krajowy bilet..... oraz
Zarezerwuj bilet autokarowy.....

http://busy.info.pl/kup-bilet-autokarow ... 3&ct=11743
http://busy.info.pl/kup-bilet-autokarow ... 3&ct=11743

Wówczas wyskakują mi połączenia czyli rozkład na dany dzień, nazwa przewoźnika, cena, itd...
Widzę, ze dzisiaj jedna wyszukiwarka nie działa. W przypadku problemów, mam telefony do przewoźników. Nie wiem, czy to nie byłaby kryptoreklama, więc ewentualnie po sygnale wyślę na priv.
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Dla jadacych do Kołobrzegu z Lublina ,pociąg o godz 7.25 W Kołobrzegu jest o godz 17.27 :)
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

znalazłem ciekawą stronę odnośnie wyjazdów: www.blablacar.pl/
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Od 9.XII 2012 zmiana rozkładów jazdy PKP :!: :!: Uważajcie bo już jest totalny chaos ,doswiadczylismy tego.Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ