Czy już są i gdzie na grzyby?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: dzi »

Oj nie Kruszynko. Spotykamy się tutaj wirtualnie. Nie mogę się tak zobowiązać i nie trzymaj mnie za....słowo :).
Z wielką chęcią w lasach Sobiboru, bo to zdecydowanie bliżej.Zauważyłaś, że trudno jest wszystkim znaleźć się
w określonym miejscu Polski w jednym czasie. Np z lubelskiego do Kołobrzegu czy w Jeleniogórskie to nie jedniodniowa
wyprawa.
Awatar użytkownika
malwa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 13 paź 2009 02:05
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: malwa »

:lol: no, tak...moje przerośnięte grzyby, jak widzę, są już w słoikach i jadą gdzieś w Polskę...smacznego :!:
pozdrawiam ;)
forumowicz

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: forumowicz »

Kocham konsumowac grzyby i nie mam ani jednego :( :(
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: Selene »

Jest ciepło i jak obficie popada będą grzyby :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: ewiko »

Och nie mogę już się doczekać. W zeszłym roku mąż 1 listopada spod śniegu wyciągnął dwa prawdziwki. Grzyby pokazały się późno (już po urlopie) ale w Borach Tucholskich i tak swoje nazbieraliśmy. Mam NADZIEJĘ że w tym roku nie będzie gorzej...... pozdrawiam wszystkich zakręconych pozytywnie grzybiarzy.
forumowicz

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: forumowicz »

Witam :) O tak ,grzybobranie to prawie nasz sport narodowy :D Już czuję smak jajecznicy z grzybkami :D :D Teraz tylko do lasu i zrealizować marzenia,,,,,,w słoiczki,na patelnie i te pachnące zimą suszone :D :D plus mały dodatek po ciężkiej pracy :lol: :lol:
forumowicz

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: forumowicz »

Jeszcze nie sprawdziłem w tym roku,ale jak zawsze skoczymy w radomskie,te tereny nigdy mnie nie zawiodły i plony były obfite,liczę że po tych deszczach też mordka wróci :D :D :D :) :) :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: eluunia »

norb pisze:Jeszcze nie sprawdziłem w tym roku,ale jak zawsze skoczymy w radomskie,te tereny nigdy mnie nie zawiodły i plony były obfite,liczę że po tych deszczach też mordka wróci :D :D :D :) :) :)
...Norad jak jedziesz w radomskie to skocz na Borowinę ...tam zawsze znajdziesz grzybki na śniadanko ...miłego grzybobrania :)
forumowicz

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: forumowicz »

Eluunia :) Borowiny nie kojarzę,my na Zakrzówek :D Ale dzięki za namiary :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Czy już są i gdzie na grzyby?

Post autor: eluunia »

...To jest przed Nowym Miastem n\p masz zaznaczone w atlasie grzybiarza ...to są fajne tereny na grzybki i tamte okolice ...zawsze mamy pełne koszyki ;) ;) jak są grzyby :lol: :lol: :lol: ale jak się pojawią to dam znać ... :)
ODPOWIEDZ