Mammografia cytologia czy warto?

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: ewiko »

Jestem żywym przykładem na to że systematyczne badania ratują nam zdrowie i życie.U ginekologa miałam wizyty dwa razy w roku i wszystko było OK do momentu gdy dosłownie po kilku miesiącach od ostatniej wizyty moje wyniki badań drastycznie pogorszyły się do tego stopnia że wylądowałam na onkologi. Odpowiednie leczenie uchroniło mnie od najgorszej choroby której wszyscy tak się boimy. Teraz u lekarza jestem częściej niż zwykle, czasami potrzebny jest szpital ale mam nadzieję że razem z panią doktor mamy wszystko pod kontrolą. KOCHANE PANIE, BADAJMY SIĘ.......... :serce:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: ewiko »

KRUSZYNKO, dziękuję za podziękowanie.Tak naprawdę żyjemy dla najbliższych. Gdy przychodzi zwątpienie myślę o dzieciach (są już na swoim) a zwłaszcza o mężu czy da rade. MUSI..
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: ewiko »

A tak w ogóle............... oj tam , oj tam............ cieszmy się życiem. :D :D :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: ewiko »

dziewczyny..... kocham Was ... nie wiem czy poprawnie napisałam... ale mam to gdzieś.....BĄDŹMY RAZEM...
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: Sloneczko »

ewiko pisze:dziewczyny..... kocham Was ... nie wiem czy poprawnie napisałam... ale mam to gdzieś.....BĄDŹMY RAZEM...
:lol: :lol: :lol: :lol: Ewiko :kwiat: i tak trzymaj dalej
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: ewiko »

HALO. HALO, drogie Panie . Mam nadzieję że cisza w tym wątku nie oznacza braku Waszej aktywności w badaniach. Ja jestem po kolejnym zabiegu którego wynik niestety nie jest "budujący" ale cóż ..... walczymy. Kolejna runda mam nadzieję będzie moją wygraną. A jak nie to cóż, podejmiemy bardziej radykalne kroki by moje było na wierzchu :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: medi »

Temat jak najbardziej aktualny Ewiko .Mam nadzieję ,że Mikołaj będzie tak miły ,że przyniesie Ci dobre wyniki badań :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: Sloneczko »

Ewiko :kwiat: jesteś wspaniałą kobietą, osobą od której emanuje radość życia :D Takie kobiety górują ponad wszystkim :D i wygrywają . A widać, ze jesteś silna i wielka :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: ewiko »

Kochane Słoneczko, z tą siłą to nie do końca prawda. Bardzo się staram myśleć pozytywnie ale są momenty totalnego DOŁA i wtedy jest ciężko. Radość życia.....? tak, zawsze byłam tą "pozytywnie nakręconą" lecz kiedy wszystko idzie nam " pod górkę" to ta radość często przechodzi w smutek z którym cały czas walczę i odganiam. Cóż, takie życie...... Będzie dobrze. Dziękuję za życzliwe komentarze. :serce:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mammografia cytologia czy warto?

Post autor: Sloneczko »

Ewiko :kwiat: jesteś WIELKA :serce: , silna, odważna...samo to, że piszesz tu na forum tak otwarcie o sprawach tak trudnych z taka śmiałością i entuzjazmem... Entuzjazm to dla mnie jest COŚ wewnątrz w człowieku, co sprawia, że chce się żyć i być obecnym.
Życzę ci z całego serca dużo zdrowia i radosnych chwil i aby te "górki" :D przerodziły się od dzisiaj w piękne doliny pachnące zielenią i słodyczą
ODPOWIEDZ