Bryza listopad/grudzień 2012

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
PiotrekGdansk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 gru 2012 11:22

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: PiotrekGdansk »

Dziś dzwonił do mnie Góral/Baca,że też dojechał do domu szczęśliwie.
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: Ela »

Małgosiu,dla Ciebie też całuski
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: Ela »

Myszek
Co z Toba? Dojechałes? Edek dojechał i próbuje ogrzać dom. Marnie mu coś idzie, bo Go zasypało :) A mówiłam...ZOSTAJEMY :)
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: Ela »

Janek
Dzieki za zdjecia. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: forumowicz »

Ela ja obietnicy dotrzymuje.Jeszcze dla górala Wieśka obiecałem parę fotek -już zrobione na papierze,tylko poczta i kumpel będzie miał pamiątkę.
zakonnica
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 gru 2012 23:19

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: zakonnica »

Rehabilitacja w Bryzie przeminęła z wiatrem :) Tak jak wiatr szybko przelatuje tak i cała rehabilitacja przeleciała ( zimna i bez efektów ):-P Dobrze,że chociaż fajne towarzystwo było to szybciej i weselej czas leciał:-) Pozdrawiam turnus 13.11 - 06.12.2012 r.
PiotrekGdansk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 gru 2012 11:22

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: PiotrekGdansk »

Ja też Góralowi dałem pamiątkę z Bryzy i okolic.Była specjalna sesja zdjęciowa nad morzem i w Bryzie,Filmiki też ma z falami.Dostał wszystko na płycie.
A co do rehabilitacji która była w bryzie to mi też nie pomogła,dziś byłem u ortopedy i przepisał mi dalszą rehabilitacje i na nowy rezonans.
Ciekawe jakie są terminy.Złożyłem też papiery na dalsze świadczenie do ZUS-u.
Być może będę miał operacje ale to jeszcze nie w 100% jest pewne.He He może też jeszcze trafie do Bryzy na rehabilitacje.

Pozdrawiam cały turnus 13.11 - 06.12.2012r
zakonnica
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 gru 2012 23:19

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: zakonnica »

A Ty Piotrek i tak przesiedziałeś więcej na korytarzu to co tam miało Ci pomóc:-P Pozdrawiam
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: Ela »

Tak sobie myśle,że po sanatorium nigdy nikt nie uzdrowiał. :) Ale zawsze mógł się wspomóc. No cóż.... jak człowiek przykłada sie do ćwiczeń,to one pomagają ! Inaczej jest ,jak idzie się po najlżejszej linii oporu. Ja pojechałam do Bryzy po prostu ot tak. Nigdy nie leczyłam się na kręgosłup! Bo nie wiedziałam ,że mam jakieś zwyrodnienia. No i cóż ,ze zdjęć wychodziło,ze coś jest nie tak. Teraz wiem,że było źle! Zabiegi poruszyły wszystko. Dziś wiem ,że moze za rok nie usiedziałabym przy kompie, na 3 pietro bym nie weszła.Cieszę sie,że nauczyłam się cwiczen,że zmobilizowali mnie zebym poszła na basen. Dzisiaj zaczynam dbac o swoje zdrowie,bo wiem,że proste ćwiczenia rehabilitacyjne w Bryzie dawały mi sie we znaki. Dziękuję rehabilitantom z Bryzy ,że mi to uswiadomili,bo za 2 lata byłabym staruszka ,która powłóczy nogami i ze wszystkiego jest niezadowolona. I ciagle bym narzekała,że nic mi nie pomogli. Mam nadzieje,że wróce tam i będę sie wspomagała poprzez cwiczenia wykonane zgodnie z ich instrukcja. Ot,co. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Bryzie!
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: Ela »

Pozdrawiam wszystkjch :) :) :) Może się jeszcze spotkamy z duzym uśmiechem na twarzy .
ODPOWIEDZ