Bryza listopad/grudzień 2012

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
malgosia62
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 08 gru 2012 09:13
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: malgosia62 »

Pamiętacie co pisało na dole kart z którymi biegaliśmy na zabiegi?
Cel terapii: Przepisane zabiegi mają na celu uzyskanie działania przeciwbólowego.
Tak jak Ela piszesz :"Mam nadzieje,że wróce tam i będę sie wspomagała poprzez cwiczenia wykonane zgodnie z ich instrukcja. Ot,co. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Bryzie!" Podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym. To jest najważniejsze aby robić wszystko uczciwie a nie na odwal się bo robimy to dla siebie.
Myślę, że za jakiś czas spotkamy się z co niektórymi jeżeli nie tam to w innym sanatorium.
Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie kojarzą i pamiętają. Pa
PiotrekGdansk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 gru 2012 11:22

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: PiotrekGdansk »

he he kto mnie tak obserwował na tym korytarzu? Przesiedziałem tam na tej kanapie sporą ilość czasu pomiędzy zabiegami to fakt ale co tam było do roboty jeśli jestem z Gdańska i widziałem już morze i piasek.Są ludzie którzy nie maja tego na co dzień to spacerowali po plaży.
małgosia62 co do kojarzenia to fajnie by było gdyby każdy z nas wstawił tu swoja mała fotkę w profilu to szybciej by się kogoś skojarzyło
forumowicz

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: forumowicz »

W Bryzie było pięknie-pogoda,wszystkie pory roku tam przeżyłem,nawet lato.Pewnego dnia słoneczko tak przygrzało,że z godzinkę na balkonie opalałem twarz.W sumie rowerkiem zrobiłem po okolicy 60km,fajnie zakończyłem sezon jeździecki konikiem- Bogota- w Morzu.Sobota,niedziela po południu basen,wieczorem na tańce,więc rehabilitacja pełną gębą,tylko trochę własnej organizacji i towarzystwa-wspaniali ludzie-na które nie narzekałem ,może trochę Oni na mnie? Mając ponad stówkę wagi nie mogę usiedzieć na miejscu :lol: zawsze gdzieś mnie ciągneło,na plaże też ;) :lol: :lol: :lol:
zakonnica
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 gru 2012 23:19

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: zakonnica »

Wszyscy Cię Piotrek widzieli i kojarzą "jeżyka" na korytarzu:-P A co do Janka to nikt nie narzekał tylko czasami się pewna osoba wkurzała jak zawieszałeś swój wzrok tam gdzie nie trzeba i byłeś uparty jak osioł:-P A co chodzi do skuteczności rehabilitacji to jak dla mnie była na darmo, bo teraz jestem obecnie po operacji bioderka i chodzę o kulach,więc kręgosłup dostaje po "dupie":-) Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z Bryzy:-)
malgosia62
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 08 gru 2012 09:13
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: malgosia62 »

Piotrek Gdańsk
Mówisz - masz.
forumowicz

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: forumowicz »

Niewiele widać na tym foto Małgosia62. Domyślam się że to nie niska brunetka. Piotrek na pewno rozpoznał ,ale czemu się nie odzywa, może nie raz miał przyjemność przy stoliku posiedzieć obok,na obiedzie ;)
malgosia62
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 08 gru 2012 09:13
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: malgosia62 »

Niestety Janku ja mieszkałam w dużym budynku i nie miałam przyjemności z wami jadać.
PiotrekGdansk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 gru 2012 11:22

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: PiotrekGdansk »

Witaj Janek ja siedziałem przy stoliku 9 a Ty ? w drugiej turze
Pozdrawiam
zakonnica
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 gru 2012 23:19

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: zakonnica »

Janek też siedział przy stoliku nr.9 ze mną tylko w pierwszej turze :) A Małgosia62 nie jadała z nami, ale na towarzystwo przy stoliku chyba nie narzeka ;) ? Pozdrawiam serdecznie
Ela
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 30 wrz 2012 09:56

Re: Bryza listopad/grudzień 2012

Post autor: Ela »

Małgosia.liczy się to ,ze na tańcach byliśmy w tych samych budynkach i zawsze przy jednym stoliku ! :)
:lol: :lol:
ODPOWIEDZ