Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
anna1901
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 03 sty 2013 18:32

Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: anna1901 »

Proszę o opinie
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: dzi »

Aniu1901 gratuluję skierowania do tego sanatoryjnego szpitala. Leczyłem się w nim dwukrotnie, za każdym razem
w styczniu. Wszystkie zabiegi na miejscu, tylko na basen dowóz do Zakładu Przyrodoleczniczego. Od 2006 roku
rozpoczął się remont tej zabytkowej budowli. Może na początek poczytaj- a jest dużo naszych opisów. W okienko szukaj u góry wpisz Excelsior. Klikając w wyświetlone tematy rozwiniesz wymianę opinii. Jeśli oczekujesz więcej: pytaj-odpiszę.
Pozdrawiam.
anna1901
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 03 sty 2013 18:32

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: anna1901 »

Dzięki Dzi są różne opinie Ty byłeś to widzialeś ,czytałam że są jakieś wizyty lekarzy o 6 rano i 22 czy to prawda .Napisz kilka słow jakie są tam warónki, ilo osobowe są pokoje czy są w nich łazienki,czy posiłki są naprawde takie złe,noi czy są młodzi ludzie.Interesuje mnie też czy są tam jakieś sklepy typu Biedronka.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: dzi »

Aniu. Excelsior to uzdrowisko, do którego najczęściej kierowani są chorzy po szpitalnym leczeniu. W miarę krótki czas
oczekiwania i pobyt w ramach L4. Całodobowy dyżur pielęgniarski i lekarski. Tak, bywają obchody lekarskie wczesnym
rankiem i wieczorem, ale chyba przyznasz, że to dobrze ? Tam rehabilitowane są osoby m.in. po wypadkach, po ciężkich
operacjach. Normalny widok wielu ludzi o kulach czy na wózkach. Wiek kuracjuszy od 20 do kilkudziesięciu lat.
Opinie kuracjuszy o jedzeniu, którzy mogą porównywać do innych ośrodków - pozytywne. Na parterze
sklepik z podstawowymi artykułami, m.in. z aktualną prasą. Natomiast na terenie Iwonicza dużo różnych sklepów.
Nie znasz Iwonicza Zdroju ? to poczytaj proszę wpisując w szukaj Iwonicz Zdrój, albo w google.
Pozdrawiam i chętnie odpowiem na kolejne pytania.
anna1901
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 03 sty 2013 18:32

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: anna1901 »

Dzi dzięki za odpowiedzi na moje pytania ,co do pokoi ,czy można prośić o np. dwujkę czy pokoje są przedzielane z góry , a może wcześniejszy przyjazd,z góry dziękuje pozdrawiam.
jacenty50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 08 sty 2013 10:58

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: jacenty50 »

Czsć ja byłem w Excesjorze koniec sierpnia-wrzesień 2011 to było ok. co do pokoji to zaraz po przjeżdzie w recepji można poprosić jaki pkój by mi odpowiadał a Panie w/w są bardzo uprzejme.Co do sklepów dla kuracjuszy to po zejściu 162 schodów na przeciwko elegackiej rest.''Zdrojowej'' tani sklep spożywczo-monopolowy a nieco dalej na wschód to wiele sklepów samo-obsługowych.Wracając co do pokji to w zalerzności od schorzenia to oddz.są podzielone pitrami :roll: na 4p.to przeważnie 1 lub 2 osobowe z umywalkami natomiast wc,prysznic na końcu korytarza lub na półpiętrze klatki schodowej :?: dla Pań. Jśli o kontrole learskie rano czy wieczorym to nieprawda :oops: jeżeli się nadmirnie ktoś niewyróżnia to spoko. Odnośnie terapi parkietowej to ,,fajfy'' w ,,Krakowaku'' najbliżej bo okiem sięgnie a pieszo 140 schodów a naszybciej ta idą dobrać toważysza[kę].lub młodziżowo pobawić,na /terapię /dorosłych to polecam ,,Zdrojową'' pozostałe informaje to w/g zaintereswania odpowiem lub Sama stwierdzisz (zwidzisz). :roll:
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: dzi »

Anno1901 możesz spróbować zadzwonić do recepcji 134308800 i zapytać o możliwość rezerwacji miejsca w pokoju
który by Ci odpowiadał. Co do wizyt lekarskich, to na I piętrze w 2007 i 2009 roku było to coś naturalnego,
nikt nie nazywał zainteresowania stanem chorych kontrolą czy w domyśle - gnębieniem niedobrych kuracjuszy.
Na I piętrze od strony południowej duże pokoje z pełnym węzłem przystosowanym dla niepełnosprawnych.
anna1901
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 03 sty 2013 18:32

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: anna1901 »

DZi dzięki za odpowiedzi mam jeszcze pytanko telewizor radio to te pokoje posiadają , i jak z płatnością ewentualnie za te dobra.CZy na zabiegi trzeba mieć swoje maty ,gąbki?.
jacenty50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 08 sty 2013 10:58

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: jacenty50 »

Witam Aniu pytasz o telewizor to jest za opłatą 50 zł.w tamtym roku w jedynce,ale żłowałem bo niebyło czasu oglądać,większość osób rezygnowało to ko-cy sobie zabierali a w pokoju mieli więcej miejsca.Odnośnie przejściułka :P (gwara) to jest wymagane na wikrzości zabiegów ale można było kupić w sklepiku obok recepcji lub otrzymasz w pociągu w taniej kuszetce jak Będzesz jechać pkp :lol: Jak jeszcze coś to pytaj. powodzenia.
forumowicz

Re: Iwonicz Zbrój Excelsior 24-14 luty

Post autor: forumowicz »

Jadę do Excelsiora 19 VI do 10 VII 2013.
Mam pytanie jakie są tam warunki lokalowe czy wszystkie piętra już są wyremontowane .Czy w obiekcie jest winda. I czy można dostać pokój 1 lub 2 osobowy czy za dodatkową opłatą .
ODPOWIEDZ