rzs choruje od 10 lat na rzs

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: rzs choruje od 10 lat na rzs

Post autor: Zbigniew- I »

Ulanie, sposobów na oczyszczanie organizmu jest mnóstwo, ja codziennie piję kombuczę ,poczytaj tu: http://davidicke.pl/forum/kombucha-grzy ... t7814.html często biorę mumio, poczytaj tu: http://sekretmumio.pl/zastosowanie Sposoby na oczyszczanie organizmu są podane tu: http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/weba ... czanie.htm
Należy sobie tylko wybrać odpowiadający Tobie. Ostatnio kupiłem ziółko które kwitnie w trzaskające mrozy, jest to moroznik kaukaski, pokładam w nim duże nadzieje, ale tu nie mogę podać linku, gdyż najlepsze opisy podają ci którzy to sprzedają, a wstawione tu przeze mnie było by kryptoreklamą. Poczytaj o nim w necie pod różnymi adresami, wydaje się być niesamowity jeśli chodzi o oczyszczanie, odchudzanie i bardzo szerokie spektrum działania.Tylko obawiam się zacząć go brać bo mi się szykuje kilka imprez z alkoholem, a to się wyklucza :lol:
forumowicz

Re: rzs choruje od 10 lat na rzs

Post autor: forumowicz »

ulanie pisze:Odnawiam wątek :!: :!: :!: Może znajdą się chętne osoby, które borykają się z tą okrutną chorobą. Dobrze by było powymieniać doświadczenia... zachęcam i zapraszam, bo dla mnie osobiście zależy na kontakcie z ludźmi borykającymi się z rzs, a w moim otoczeniu nie znam nikogo... . Pozdrawiam i życzę miłego dnia :kwiat:
Witaj Ulanie czy Twoja propozycja poznania kogoś z tą samą chorobą jest dalej aktualna? Jest ktoś młody co bardzo potrzebuje kontaktu .Czy mogę pośredniczyć w Waszym poznaniu? napisz na PW ok? Pozdrawiam serdecznie ,nie dawaja się bądż silna koleżanko :kwiat: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: rzs choruje od 10 lat na rzs

Post autor: Zbigniew- I »

Odezwała się dziś Patrycja, chwała jej za to :kwiat: :kwiat: :kwiat: . Obawiała się podać nazwy specyfiku dzięki któremu ma remisję choroby od dwóch lat. Myślę, że nasz administrator nie da mi po łapkach, gdyż specyfik jest ogólnie dostępny, sprzedawany i produkowany przez wielu, choć nieliczni posiadają certyfikat jakości UE i dopuszczenie przez GIS. Patrycja pije po prostu trzy razy dziennie po 15 ml soku z noni :o :shock: . Ja z kolei, trafiłem na gościa, który twierdzi, ze większość chorób przewlekłych tzw. nieuleczalnych ( w tym RZS) jest jak najbardziej uleczalne i to za pomocą tanich witamin i minerałów. Znalazłem Go na you tube i przeczytałem Jego książkę. Teraz go testuję. Na razie jest dwa zero dla Niego. Duże dawki witaminy C wyleczyły szybko grypę( dwa dni), a zakwaszenie żołądka octem jabłkowym zgagę, w minutę, bez jakichkolwiek skutków ubocznych. :shock:
ODPOWIEDZ