skierowanie-zamiana miejscowości

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: forumowicz »

Jaroj 92 jak dostawałeś z ZUS wyjazd,to nie przyznawano Ci miejscowosci zaraz po orzeczniku obok w jakimś pokoju? Jeśli zawiadomnienie dostałeś listownie zadzwoń do ZUS i spróbuj poprosić uzasadniając dlaczego inna a nie ta ;)
Pozdrawiam powodzenia :)
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: jaroj92 »

Dzieki kruszynka za odzew .Lekarz orzecznik z Zus wysyla mnie do Procardi Augustow w styczniu w ramach prewencji rentowej na rehabilitacje kardiologiczna.Ciesze się ze wyjezdzam ale nie jestem zadowolony ze miejsca do którego mnie Pani orzecznik wysyla jest to odemnie prawie 350 km.Chcialbym zmienić jeśli nie termin to przynamniej miejsce bliżej jest do Naleczowa byłem już dwa razy.Nie wiem czy Zus się zgodzi jeśli poproszę ozmiane ze względu na odleglosc ponadto w zimie często się przeziębiam.Jak myślisz kruszynka co mogę jeszcze.
forumowicz

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: forumowicz »

Podejrzewam że Ci zamieni tylko sie pospiesz z telefonikiem.Uzasadnij tak jak piszesz .ZUS jest bardziej układny i zyczliwy niż NFZ-ty .Chciaż mój NFZ to mistrzostwo świata .Nie narzekam.
Pozdrawiam Ciebie :) :kwiat:
forumowicz

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: forumowicz »

A w jakim ZUS jesteś?
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: jaroj92 »

Wielkie dzieki :serce: A czy jest jakiś termin bo ze można skladac o zmiane bo ja zawiadomienie oskierowaniu dostałem 3 listopada.Syszalem ze jak pojda na reke to mogę pojeczac nawet następnego dnia nie chciałbym jechać teraz przed swietami.Moj Zus to Lublin.
forumowicz

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: forumowicz »

Zamianę zgłaszaj już jak najszybciej .Nie mozna czekać .Komus Twoje miejsce zechcą dać.A więc dzwoń jutro nie zwlekaj kolego ;) :) Uzyj męskiego uroku i zamienisz >jestem pewna :) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: Selene »

Jaroj92 :) Kruszynka ma rację zatem napisz coś sensownego, dołącz otrzymane skierowanie i złóż w ZUS-e. Nie mniej pamiętaj, że przy zmianie miejscowości ulegnie również zmianie termin wyjazdu. Oprócz Nałęczowa możesz również poprosić o Rymanów ponieważ tam również kardiologia.

Powodzenia :)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: basiat »

Załatwiaj te zmianę i to jak najszybciej. A Procardię w Augustowie omijaj z daleka. Była tam moja koleżanka z pracy i podsumowała tak: Czuję sie bardziej chora po pobycie w tym szpitalu, niż przed "kuracją"
Augustów jest ładny latem,-znam to miejsce z pobytów prywatnych ( to takie moje miejsce na ziemi) ale na pewno nie ten szpital!!!Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: forumowicz »

Witaj jaroj92 :) jak ZUS-ik ? zadziałałeś dzisiaj coś? pochwal się ;) :kwiat:
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: skierowanie-zamiana miejscowości

Post autor: jaroj92 »

Witajcie :!: Miałem dzisiaj ale cos mi pokrzyzowalo plany.ale jutro będę dzwonil samego rano.Tylko obowiam się ze moje argumenty mogą być slabe a nic nie mogę więcej wymyslec obawiem się .ze mój meski urok może nie zadzialac.
ODPOWIEDZ