Do bywalców sanatoryjnych

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: beamari »

Jadę po raz pierwszy i zastanawiam się jakich głupot z niewiedzy i braku doświadczenia dopuszczają się nowicjusze? Jakich błędów mogę uniknąć? A Wy sami, co za pierwszym razem zrobiliście/przygotowaliście/spakowaliście nie tak? ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: andrzej1955 »

Witam, nie wiem jak inni ale ja zawsze robię ten sam błąd choć nie jestem kobietą, a mianowicie zawsze zabieram za dużo ciuchów, około 50% pozostaje nie używanych, wynika to może z tego że zawsze podróżuję własnym środkiem transportu i nie targam ich na grzbiecie :!: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: beamari »

I ja też pewnie tak zrobię. Właśnie dla tej swobody chcę jechać autem. Nie mam pojęcia co i ile może być potrzebne. Chyba szafę zapakuję do bagażnika...
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7833
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: darek »

Najważniejsze zawsze Twierdzil pewien profesor podczas eskapad są ..buty
Muszą być poprostu wygodne -Bron Boże nowe bo i nie pochodzisz i nie potanczysz i bedziesz mial ..problemy
Co do odziewku. ważne jest aby czuć się .Dobrze a nie bylo "czuć !" i ,aby Bylo zawsze ..pachnące cóż taką koszulkę czy bluzkę zawsze można przeprać i wyprasować
Niegodnym Kuracjusza jest chodzenie w ..przepoconych ubraniach jak i bieliżnie cóż taki Savivor
W dzisiejszych czasach naprawdę wszysko możemy ..kupic wiec po co nam ulubine szachy , czy sterta ksiażek ,których i tak nie ..przeczytamy chyba ze lubimy dźwigac w zupelności wystarczy 1 ..ksiązka wszak są biblioteki
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: beamari »

Dziękuję za rady. Odnotowałam. Z książkami nie ma problemu od czasu gdy e-booki wymyślili, a bez laptopa i tak nigdzie się ruszam. :)
forumowicz

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: forumowicz »

wpisz w wyszukiwarce sanatoryjnej NS niezbędnik,ten temat był już poruszany
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: beamari »

Max, wielkie dzięki. Znalazłam i rzeczywiście to skarbnica wiedzy. Postaram się dostosować szczególnie do tych fotograficznie uszczegółowionych wymagań bieliźnianych :lol: Wracam do czytania.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: ewa11 »

Zabierz ze sobą po prostu dobry humor. Problemy zostaw w domu. Miej uśmiechniętą buzię, a mili ludzie wnet cię odnajdą, wtedy na pewno miło spędzisz te trzy tygodnie i dobrze wypoczniesz.
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: beamari »

O! Cenna rada! Na szczęście tego mi nigdy nie brakuje :lol: ... no i nie zajmuje dużo miejsca w walizce ;)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 936
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Do bywalców sanatoryjnych

Post autor: Narewka »

Od wielu lat zabieram do sanatorium aparat fotograficzny.Zawsze robię mnóstwo zdjęć,które potem z przyjemnością oglądam i wspominam ..
ODPOWIEDZ