na kregosłup tylko rower!

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: medi »

medi pisze:Wniosek : najlepszy jest stary dobry składak czyli ...z przyczyn zdrowotnych wracam do puszczy ;) :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
O tak ,nie ma jak puszcza chyba dojrzewam do ...ucieczki ;) :twisted: :D :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: medi »

Jak jeździłeś na jakimś "góralu" to się nie dziw że bolał kręgosłup .Kręgosłup musi być spionizowany czyli ...najlepszy na kręgosłup jest stary dobry składak z podniesioną kierownicą :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Asik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1858
Na forum od: 18 wrz 2012 16:05
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: Asik »

Kiedyś postanowiłam zaszaleć i pożyczyłam od syna "górala". Po przejechaniu 3 km ledwo do domu wróciłam (na piechotę :( ) tak mnie bolał kręgosłup :( Od razu przeprosiłam swój rower :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: medi »

Znam ten ból ,ale ..jeżdżę na wszystkim co jest dostępne nawet na rowerze syna choć fajnie na nim wyglądam jak z trudem sięgam pedałów (chyba nie muszę mówić co robi moja pupa podczas pedałowania ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: Felice »

Mnie rower zalecono już 30 dni po operacji.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: medi »

eluunia pisze:...ale teraz już na serio ...jak byłam ostatnio w październiku w Kołobrzegu to co drugi dzień zaliczaliśmy 25...do 30 km na rowerze ..przyznaję że ciężko było mnie namówić na pierwszy wyjazd ...a potem chyba nie muszę pisać :lol: :lol: a w super towarzystwie fajnie się jeździ :) i myślę że w maju będzie powtórka :)
Niestety ja do Kołobrzegu raczej znów na zimę zawitam więc rowerek odpada :( Ale są inne ciekawe formy spędzania czasu ;) :D Nie zanudzę się mam nadzieję ;) :twisted:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: eluunia »

medi pisze:Jak jeździłeś na jakimś "góralu" to się nie dziw że bolał kręgosłup .Kręgosłup musi być spionizowany czyli ...najlepszy na kręgosłup jest stary dobry składak z podniesioną kierownicą :lol: :lol:
....oj chyba Medi masz rację ja zawsze brałam sobie rowerek typu dameczka i plecki miałam proste jak struna :)żałuję tylko że latem mam tak mało czasu na rowerek a tereny mamy piękne do jazdy na rowerku ...muszę coś z tym zrobić .. :( koniecznie :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: medi »

Latem wolę wyjechać godzinę wcześniej do pracy rowerem niż później jechać samochodem z małżem ,od lat próbuję go namówić by jeździł ze mną ,ale niestety jak grochem o ścianę :twisted:
adasko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 289
Na forum od: 27 cze 2014 17:22
Oddział NFZ: Małopolski

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: adasko »

Szkoda że jednym z zabiegów na turnusach rehabilitacyjnych letnich nie jest jazda na rowerze w plenerze tylko za wypożyczenie roweru trzeba słono płacić :(
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: na kregosłup tylko rower!

Post autor: medi »

Latem można za darmo zabrać ze sobą rower pociągiem .W tym roku wybieram się znów do puszczy ...choć na parę dni ,mam zamiar dojechać pociągiem do Krzyża a stamtąd dalej już rowerem ,trochę długa trasa na dodatek trochę poplątana ale ...dam radę :D :D
ODPOWIEDZ