miłość i sex sanatoryjny!

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

ryszard 54 pisze:No, no! temat wart zastanowienia.
Ja jadę w maju sprzątać do Kołobrzegu.
wprawdzie nie jest mi po drodze ,ale ;) zawsze mozna zboczyć z drogi tej własciwej :lol: Tymczasem pozdrawiam
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

pamiętajcie ze w Kołobrzegu najlepiej robią lody!w MSW do dzisiaj nie mogę zapomnieć,oj były czasy!
grudzien
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 18 maja 2010 16:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: grudzien »

Witam ...witam ...całkiem miło się w tym temacie zrobiło...a nie zapowiadało się zbyt ciekawie :) a i mili kuracjusze odwiedzają to forum. Pozdrawiam
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

grudzien pisze:Witam ...witam ...całkiem miło się w tym temacie zrobiło...a nie zapowiadało się zbyt ciekawie :) a i mili kuracjusze odwiedzają to forum. Pozdrawiam
:) Witamy Ciebie grudzieńku :P i zapraszamy do naszego wielebnego kółeczka /nie mylić z kółkiem no tym kojarzacym sie z koralikami/ my tu jestesmy stara gwardia wyjazdowa :lol: pewna i zabawna .Wpisowe do naszego kółeczka to duuuuuuża szklaneczka....... 8-)
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

Szanowna internautko, mój post nie był skierowany bezpośrednio do Pani.Nie wystarczy przeczytać ale trzeba zawsze czytać ze zrozumieniem.Gołąb to piękny symbol, do tych ptaków żywię szczególną sympatię ,większą niż do sępów . Jeśli chodzi o książeczkę do nabożeństwa to proszę się martwić.Posiadam również Pismo Święte i wcale się tego nie wstydzę , w sanatorium również.Nie jest mi źle z taką lekturą w moim a wręcz przeciwnie dodają mi sił w codziennym moim zmaganiu.Wszystkiego dobrego i życzę pomocy Bożej w Pani życiu. Bez odbioru !
grudzien
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 18 maja 2010 16:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: grudzien »

:) Witam bobka! Serdecznie dziękuję za zaproszenie do "kółeczka". Dało się zauważyć ,że fajna "gwardia" ...może..może kiedyś się spotkamy...wpisowe...
szklaneczka....
Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

grudzien pisze::) Witam bobka! Serdecznie dziękuję za zaproszenie do "kółeczka". Dało się zauważyć ,że fajna "gwardia" ...może..może kiedyś się spotkamy...wpisowe...
szklaneczka....
Pozdrawiam :)

Też pozdrawiam :) a myślałam że "grudziń" to facecik a tu taka miła kobietka 8-) bo my kobietki jesteśmy górą i się nie obrażamy ;) tego zyczymy płci brzydkiej bez której byłoby mimo wszystko smutno :lol:
grudzien
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 18 maja 2010 16:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: grudzien »

Hej bobka ! Gratuluję pozytywnego nastroju . Gorąco pocdrawiam :)
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

grudzien pisze:Hej bobka ! Gratuluję pozytywnego nastroju . Gorąco pocdrawiam :)
Hej grudzieńko :) dziekuje za pozdrowionka ......bo w życiu tym naszym codziennym, jest róznie, ja też mam tak, czasami pod górkę ,a czasami z ......górki ważne ,byśmy w gąszczu tych wszystkich trosk ,nie pogubili się ,z okazywaniem sobie empatii ,szacunku zrozumienia ,miłości i współczucia .Te wartosci są ponad czasowe ,dlatego warto je pielegnować i okazywac innym.Pozdrawiam Ciebie i wszystkich miłych forupowiczów :)
Awatar użytkownika
doda1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 23 lut 2011 12:20

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: doda1234 »

Rychu pisze:Szanowna internautko, mój post nie był skierowany bezpośrednio do Pani.Nie wystarczy przeczytać ale trzeba zawsze czytać ze zrozumieniem.Gołąb to piękny symbol, do tych ptaków żywię szczególną sympatię ,większą niż do sępów . Jeśli chodzi o książeczkę do nabożeństwa to proszę się martwić.Posiadam również Pismo Święte i wcale się tego nie wstydzę , w sanatorium również.Nie jest mi źle z taką lekturą w moim a wręcz przeciwnie dodają mi sił w codziennym moim zmaganiu.Wszystkiego dobrego i życzę pomocy Bożej w Pani życiu. Bez odbioru !

Szanowni Państwo, wydaje mi się, że niniejsze forum przeznaczone jest do wymiany informacji o sanatoriach!
Wątek ,,Na każdy temat,, stworzony przez skądinąd uroczego Maxa słuzyc ma wymianie pogladów wszelakich jak i mysli nieuczesanych. Prosze mnie poprawic jesli sie mylę. Nie potrzeba nam tu jak sądzę uwag , pouczeń i takich tam innych!
Panie Rychu, proszę zmienić forum, bo mimo Pana poboznych zyczeń skierowanych pod moim adresem, za co oczywiscie dziekuje, powoduje Pan u mnie ogromny spadek dobrego chumoru, jak tez samopoczucia i mam obawy, czy aby nie przejdzie mi to w stan permanentny!
Bobko2 ratuj, jak Boga kocham!

P.S Idę zaraz na gimnastykę , może uda mi się przywrócić pozytywne nastawienie do świata i ludzi, bez względu na moja wiarę, przeczytane lektury i orientacje polityczną!
Zablokowany