Sanatorium Beskid w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bozena2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 10 maja 2012 08:07

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Bozena2 »

Kruszynko u mnie też zamieć. Dziś zazdrościłam tym, którzy nie musieli wychodzić z domu.
marek43
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 07 mar 2013 16:06

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marek43 »

Ale ucichło na forum.... chyba każdy przerażony he he he....
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

A własnie nie :lol: Marku tylko obiadki akurat i szukanie przepisów na emotikonki :) zapraszamy do działu na kazdy temat ;)
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

Bożenko2 ja nie musze wychodzić :lol: :lol:
Bozena2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 10 maja 2012 08:07

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Bozena2 »

no to Tobie Kruszynko też zazdrościłam, ja muszę, przede wszystkim do pracy, ale ponieważ lubię swoją pracę, to poranną zamieć też przetrwałam. Teraz jest już lepiej i z powrotem do domu nie powinno być problemów.pozdrawiam :)
agnieszka78
Posty: 3
Na forum od: 14 mar 2013 14:02

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: agnieszka78 »

Kruszynko, napisałam tak jak było. Ja tam pojechałam z dyskopatią i rwą kulszową. Myślałam, że coś pomoże na mój ból ale niestety łóżko miało takie wgniecenie, że tylko wzmocniło ból. Jeżeli jedziesz tam na balety i masz zamiar spać tylko 2h na dobę to ci się tam spodoba. Nie pisz bzdur, że było ok bo czasy Gierka dawno minęły i należy trochę wymagać od osób które swój obiekt chcą nazywać sanatorium. Wszyscy mieli zażalenia na zebraniu ale tobie jednej na cały turnus się podobało. Kto ma coś z głową? Chyba ktoś kto udaje kuracjusza a w rzeczywistości jest pracownikiem Beskidu. Ja tam już nie wrócę a w poniedziałek piszę skargę, tak jak mi poleciła Pani z ZUSu.
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

Agnieszko78 czy mój post adresowałam do Ciebie?
W kazdej dziedzinie powinno być super ,np młodzi wykształceni ludzie powinni mieć pracę ,a mają?
Jeśli ta sama osoba pisze różne opinie to ma kłopoty,sama ze sobą .
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

Ja z Tobą Agnieszko nie byłam tam na turnusie :shock:
Roman_45
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 lut 2013 12:46

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Roman_45 »

Agnieszko zgadzam się z Tobą i dziękuje za szczerość bardzo to cenię.Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka.
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: BeciaN66 »

Agnieszko dzięki za szczere słowa, choć dla mnie to kubeł zimnej wody, bo ja tam dopiero się wybieram.... :( .Mam nadzieję,że te wasze skargi do ZUS pomogą przyszłym kuracjuszom.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ