Jan Kazimierz Duszniki

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Duszniki Zdrój Jan Kazimierz

Post autor: kristi »

Witam ,może ktoś podzieli się świeżą opinią na temat sanatorium.
ewcia03
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 lut 2013 17:53

Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: ewcia03 »

wróciłam 29 marca z Jana Kazimierza A ,pogoda nie dopisała ale najważniejsze że zabiegi na miejscu .Bardzo fajny ośrodek ,pokoje wygodne dobrze wyposażone ,jest telewizor radio lodówka ,czajnik .bardzo dobra opieka, Pani ordynator Henryki Buczkowskiej. troskliwe słucha i bierze pod uwage potrzeby kuracjuszy ,zabiegi świetnie dobrane i naprawde opiekuje się kuracjuszami .pielegniarki niestety traktuja kuracjuszy jak natrętów ,mało sympatyczne i najlepiej jak nic się od nich nie chce .panie pokojowe można porównać do sierżantów (omijać z daleka, jak sprzątają to najlepiej wyjść) Na zabiegach bardzo miłe i sympatyczne rehabilitantki w czasie mojego pobytu byli studenci z poznanskiej akademi medycznej ,uśmiech nie schodził im z twarzy oby zawsze mieli takie podejście do pacjentów .no a co do posiłków ,śniadania kolacje smaczne ,ale obiady tragedia kasza ,makaron i mięsa prawie wcale ,ale wyszło na plus pare kg mniej ,za to towarzystwo super pozdrawiam :)
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: kristi »

Śliczne dziękuję za informacje.
appel1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 sty 2013 20:44

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: appel1 »

Witaj Ewcia :D A jak wyglada temat zakwaterowania.Czy mozliwy jest jakiś wybór jezeli chodzi o rodzaj pokoju?Pozdrawiam :D
ewcia03
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 lut 2013 17:53

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: ewcia03 »

jezeli jesteś wcześniej to jest możliwy wybór.Do pokoju jedno osobowego dopłata za 1 dzień 20 zł ,ale są pokoje typu studio 1 jedynka i 2 osobowy wspólna łazienka ja byłam w 3 osobowym były 4 łożka ale to chyba była dostawka pokój za to bardzo fajny z dużą łazienką na 3 piętrze bardzo cicho i spokój polecam zwłaszcza że byłam z paniami w swoim wieku :) jedyny problem to winda do 2 piętra ,pokoje 2 osobowe są różne niektóre bardzo małe ,na pewno na 3 piętrze są bardzo ładne i przestronne .Pozdrawiam i życze miłego pobytu ,jak moge jeszcze pomóc pytaj :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: ewiko »

Widzę że mimo upływu lat wyżywienie w Jan Kazimierz nie zmieniło się....... Zero urozmaicenia, zero świeżych sałatek, surówek. Cała reszta w porządku.
annakalinowa
Posty: 1
Na forum od: 30 kwie 2013 09:06

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: annakalinowa »

Aktualnie przebywam w tym sanatorium ogólnie nie źle, tak jak wspomniała moja poprzedniczka mięsa trzeba szukać na talerzu, owoców zero,pomidora na śniadanie 1/4 mały!!! i tak w kółko to samo codziennie, zupy fatalne, sama woda z ziemniakami.Zastanawiam się czy ktoś to kontroluje i gdzie się z tym zwrócić i do kogo???Czy ktoś wie do kogo?
Dzisiaj kelnerce nie spodobały się skórki od chleba na stole bardzo nie miła obsługa.
Poza tymi mankamentami to zabiegi mamy w tym samym budynku,basen także,pokoje sprzątane, ręczniki wymieniane,
Obsługa zabiegów byle szybciej i do domu.
Brak infrastruktury.
Pozdrawiam
te11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 24 kwie 2013 19:07

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: te11 »

Witam. Mam skierowanie poszpitalne do tego sanatorium. Nie chciałabym dźwigać ciężkiej torby stąd moje pytanie o ręczniki, ile ich można dostać ? Czy z basenu można korzystać kiedy się chce i czy są tam ręczniki? Ile zabiegów można otrzymać? Czy można je dokupić? Do której godziny należy się zgłosić na zakwaterowanie? Mieszkam w woj. zachodniopomorskim, więc kawał drogi przede mną. Jak jest z zasięgiem telefonów? Przepraszam za ilość pytań, ale po raz pierwszy jadę w te strony. A może jakieś dodatkowe wskazówki co zabrać. Będę wdzięczna za nie. Pozdrawiam
te11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 24 kwie 2013 19:07

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: te11 »

Trochę się zmartwiłam z tym jedzeniem. W ubiegłym roku byłam w Mewie w Kołobrzegu i jedzenie było rewelacyjne. Nie chciałabym za dużo schudnąć. :(
te11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 24 kwie 2013 19:07

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: te11 »

Witam. Proszę moją poprzedniczkę o odpowiedź. Tera
ODPOWIEDZ