Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

ela-ela jesli jesteś zdecydowana to trzeba codziennie dzwonić u nas nawet rano i po 14 drugi raz.
Najlepiej jak będziesz rozmawiać to pytaj kiedy najlepiej dzwonić czy rano ,czy popołudniu.
Pozdrawiam i udanego polowania :kwiat:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bogutka5 »

U nas tez każą dzwonić dwa razy, około 9.00 i po 14.00. I mieć szczęście. Zwroty się trafiają, ludzie wyjeżdżają.
Pozdrawiam
Bogutka
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zawiela »

Przed pierwszym wyjazdem do sanatorium,zadzwoniłam jeden raz,nic nie mieli,podałam nr.telefonu i za 3 dni,miła pani oddzwania i proponuje mi miejscowości.A że wtedy byłam ciemna masa,to wybrałam Połczyn Zdrój.Miałam 5 dni na spakowanie i wyjechanie.Wszystko wyszło świetnie,bo poznałam tak koleżankę [20 lat starszą] z którą już byłam 3 razy w sanatorium.Z Połczynem-4 razy. Może w przyszłym roku nam się uda KOŁOBRZEG :?: :?:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bogutka5 »

Witaj zawiela .. bardzo fajne , pozytywne info. Takich tutaj potrzeba. Pozytywnych, wiadomości o udanych polowaniach na zwroty.
Życzę aby w pryszłym roku Kołobrzeg był Wasz :) :kwiat:
Pozdrawiam
Bogutka
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zawiela »

Ogólnie trzeba być pozytywnie nastawionym,no chyba ,że coś wk.....,to walić z grubej rury :lol: .W Kołobrzegu byłam na wycieczce,jak była w Połczynie.Czytając forum,ludziska chcą jechać do tego miasta...coś jest na rzeczy ....chyba :serce: :roll: :D
Dzięki Bogutka ,mam nadzieję ,że podlaski nfz wysłucha naszych próśb :)
Buziaczki :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

Witaj zawiela :)
Byłem w Kołobrzegu w sanatorium 4 razy i mogę Ci powiedzieć co ciągnie ludzi..rozbudowana baza pozakuracyjna ;)
Jest gdzie wyjść,gdzie zatańczyć i w porównaniu np z Krynicą (górską) lub np Ustką,jest dobra baza zabiegowa. Ale osobiście jednak wolę Świnoujście..spokojniej i otoczenie morsko-plażowe o niebo ładniejsze niż w Kołobrzegu.
Kołobrzeg jest przeludniony i to praktycznie o każdej porze roku...niby więcej się dzieje,a i ciężko uciec od zgiełku ...są także fajne ,ciche i romantyczne miejsca..ale to już inny rozdział ;)
By nie być poza tematem,miałem właśnie szczęście zwrotu do Kołobrzegu na przełomie października i listopada 2014. Nawet fajnie było. Ale faktycznie morze jest zawsze oblegane i mało zwrotów (poza sezonem zimowo-świątecznym). I najwięcej zwrotów jest jednak na prowadzące wskazanie wyjazdu- reumatologia.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Alien ładny awatarek :) taki z Ustki :lol:
Ja będę polować wiosną na Ustkę,chyba wszystko odnośnie tego miejsca tu na forum wyczytałam :lol:
Tam nie ma tego ścisku, gwaru można spokojnie mysli zebrać ,tylko tańców tak jak w Kołobrzegu mniej,bo i sanatorii tylu nie ma.
No i nigdy w Ustce nie byłam :)
Pozdrawiam i dobrych miejsc polującym na zwroty :kwiat:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bogutka5 »

Kołobrzeg ... z powodu bliskości zamieszkania bywamy często na kołobrzeskim molo. Jak chcemy poczuć atmosferę uzdrowiskową na chwilę to wtapiamy się w tłum spacerowiczów.
Chyba dla mnie jednej wyjazd do sanatorium w Kołobrzegu byłby wyjazdem za karę. hihi.
Wolę zostawić Kołobrzeg dla tęskniących za morzem.
Bogutka
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Bogutko zazdroszczę Ci bliskości morza ,oddam Krynicę nawet Szczawnicę miejscowosci,które uwielbiam :) ale tam mam bliskko.
Ale nadmorskich nic nie przebije :D Jodu mi brak.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bogutka5 »

Oj wienia rozumiem ... Tobie jod a mnie jodły górskie w głowie.
Bogutka
ODPOWIEDZ