Poddębickie Centrum Zdrowia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
basiaskrezyna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 maja 2014 15:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: basiaskrezyna »

Aniu Nasza Kochana my Ciebie też Kochamy :D
A teraz do rzeczy ... Faktycznie pierwsze wrażenie w Poddębicach jest straszne i można dostać załamania nerwowego ale jak ekipa się fajna znajdzie to Wszystko przeżyjecie !!! Tak jak koleżanka napisała jeżeli chcecie się szczegółów dowiedzieć piszcie do nas bo naprawde mamy dla was kilka cennych rad :D
Awatar użytkownika
kijan
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 18 mar 2014 15:24
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: kijan »

magdaBe pisze:Ja to mam chyba pecha :evil: najpierw się b. obawiałam tego wyjazdu a jak znalazłam bratnią duszę to... do szpitala
walczyć z zapaleniem wyrostka...:((( co tak bardzo potrzebna mi ta rehabilitacja a starszy ziomek zdrowy jak koń już się cieszy że wyjeżdża. :roll:
Pozdrawiam ojca Magdy :twisted:
Pozdrawiam Cię i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) mam nadzieję że nie byłaś operowana tylko trwa farmakologiczna walka z zapaleniem wyrostka.
Bądź dobrej myśli, moja żona miała dwa lata temu podobną sytuację i udało się opanować zapalenie, krojenia nie było.
Zdrowiej szybko bo Poddębice czekają ;) chyba że zmieniłaś już termin... to ziomkowie z Radomska będą tęsknić za Tobą :roll:
magdaBe
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 02 maja 2014 15:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: magdaBe »

Witam.
Chyba jednak dojadę w poniedziałek:) podobno zapalenie opanowane.
Napiszcie proszę jak to jest z tymi przepustkami bo jedni mówią że trzeba tylko wpisać się w zeszyt w dyżurce
i można w sobotę rano jechać do domu a wrócić do poniedziałku do 7.00
Inna osoba której trochę nie wierzę powiedziała że przepustkę musi podpisać lekarz i można wyjechać
w sobotę po obiedzie a wrócić koniecznie na kolację w niedzielę.
Gdzie jest prawda ? Pomóżcie, proszę bo mam małe dziecko i chciałabym w weekendy jak najwięcej czasu spędzić w domu.
Z góry dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie
basiaskrezyna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 maja 2014 15:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: basiaskrezyna »

Madziu,
Przepraszam że dopiero teraz piszę, dostałam twoją wiadomość na prv ale nie mogłam odpisać ( trochę techniki i się zgubiłam ). Na dyżurce pielęgniarek będzie kartka i będzie się można na nią wpisywać na przepustki, możecie wyjechać w piątek po północy ( w sumie to już w sobotę ) i w niedzielę do 22.00 musicie już być na miejscu.
magdaBe
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 02 maja 2014 15:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: magdaBe »

Wielkie dzięki kochana za tak ważną informację :kwiat:
Taki stary kłamczuch powiedział mi że zgodę na przepustkę musi mi podpisywać za każdym razem lekarz
i w sobotę mogę dopiero po obiedzie wyjechać no i oczywiście wrócić na niedzielną kolację...
Już go nie lubię za te kłamstwa :evil: że sam tu siedział dla towarzystwa to mnie też wrobił :roll:
Pozdrawiam i życzę zdrowia ;)
basiaskrezyna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 maja 2014 15:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: basiaskrezyna »

Madziu a ty jesteś w Poddębicach ?? bo nie wiem czy w końcu dojechałaś :)
ada ada
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 mar 2014 09:23
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: ada ada »

z naszego grona tylko Ciebie tu widze Basiu ja juz pracuje niestety zostaly tylko piekne wspomnienia i grono super znajomych CIEKAWE jak nasz kolega JANEK/
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

Witam serdecznie.
Nigdzie się nie mogę dowiedzieć o warunki socjalne w tym sanatorium.
Albo jest chwalone za super zabiegi, albo są narzekania na nudy i brak atrakcji.
Mnie zależy na dobrej bazie zabiegowe i wypoczynku.
Chciałbym zregenerować troszkę zdrowie i odetchnąć od codziennych obowiązków. Interesuje mnie wyposażenie pokoji, czy są np czajniki,co z radiem bo ponoć za tv trzeba płacić godzinowo (trochę średniowieczem trąci). Ogólne wrażenie kuracjuszy się dla mnie liczy. Wieczorne potańcówki nie dla mnie,więc o to nie pytam :-B.ad
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Witam,pisałem już o bazie zabiegowej-wprawdzie już dość dawno po pobycie na oddziale rehabilitacyjnym-jest to ta sama baza co sanatorium,baza nowoczesna,obsługa młoda,sympatyczna i profesjonalna,bez obaw możesz śmiało jechać bez oporów-to co pisali inni uczestnicy-nie ma żadnych rozrywek i atrakcji bo to nie kurort z atrakcjami ,na pewno Twoje zdrowie na tym skorzysta :!: mam nadzieję że po pobycie napiszesz parę słów na jego temat,pozdrawiam i owocnego pobytu życzę :)
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

Dzięki za odpowiedź.
Z całą pewnością opiszę swoje wrażenia z pobytu w Poddębicach. Wiele osób interesowało się warunkami oferowanymi przez ten ośrodek, a tylko opisy ekscesów sanatoryjnych znajomych dominowały na forach. Kilka osób zadało sobie trud zbadania sytuacji w poddębickim sanatorium i tym dziękuje. Natomiast sanatoryjnych znajomych odsyłam do adekwatnych tematycznie stron. Tam się spotykajcie i przeżywajcie swoje wrażenia z sanatoryjnych pobytów. Z całym szacunkiem dla wszystkich forumowiczów, tutaj oczekujemy na kompendium wiedzy na temat konkretnego sanatorium.
ODPOWIEDZ