Wysowa Zdrój sanatorium Biawena

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gosiulek2002
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 88
Na forum od: 21 lip 2010 12:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Wysowa Zdrój sanatorium Biawena

Post autor: gosiulek2002 »

Może ktos napisze kto był w tym sanatorium co znajduje sie na wyposażeniu pokoi,czy jest czajnik,czy w każdym pokoju jest balkon,ilu osobowe są pokoje w których ZUS lokuje swoich pacjentów?Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój sanatorium Biawena

Post autor: andrzej1955 »

Witam, w okienku przeszukaj ten temat wpisz -Biawenna Wysowa, klepnij przeszukaj ten temat , i Masz dośc sporo informacji na temat Biawenny i Wysowej, miejsce przepiękne choć senne ale na brak zajęc nie można narzekać,miłego wypoczynku życzę i pozdrawiam :!: :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój sanatorium Biawena

Post autor: andrzej1955 »

Witam Gosiulek2002, opinię na temat Biawenny masz w poscie-Wysowa,od naszej koleżanki Buni, a może od tamtego roku coś się zmieniło na lepsze bo skoro częsc pokoi była po remoncie to może całość jest już wyremontowana, na pewno jest mały basen rehabilitacyjny a pokoje w których byłem były dość sympatyczne, Wysową odwiedzam od wielu lat ale zawsze mieszkałem w obecnym Instytucie Zdrowia Człowieka-kiedyś hotel Glimar, okolica przepiękna i jak już nie raz pisałem ludzie po pobytach tam wracają prywatnie bo są Wysową zauroczeni- mam nadzieję że Ty też będziesz miała podobne odczucia, pozdrawiam i przyjemnego pobytu życzę :!: :) :)
ODPOWIEDZ