brak awatara

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

brak awatara

Post autor: forumowicz »

Gdzie mój awatarek ? Adminie gdzie ? :( :o
forumowicz

Re: HAlooooooooooooooooooo

Post autor: forumowicz »

Kruszynko ja cały czas widzę twój awatar.......chyba się nie mylę.....serducho z wpisanymi chyba różami :)
forumowicz

Re: HAlooooooooooooooooooo

Post autor: forumowicz »

Ja wiem ,ale ja teraz nie widzę i już nad tym pracujemy ups ,inni też nie widzą ,a inni widzą :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: HAlooooooooooooooooooo

Post autor: medi »

Ja nadal Ciebie Kruszynko nie widzę i ...pewnie nie zobaczę bo to wyczyść ,kliknij skasuj to dla mnie za dużo :cry:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: HAlooooooooooooooooooo

Post autor: administrator »

Przywróciłem Ci poprzedni awatar. Niestety tego ostatniego z sercem nie ma wśród obrazków na serwerze. Czy przypadkiem przez pomyłkę go nie wykasowałaś?
forumowicz

Re: brak awatara

Post autor: forumowicz »

Adminie tego z serduszkiem i różami ,nie wiem czemu nie ma na serwerze nic nie kasowałam :( ,jak cały dzień był na stronie ja go widziałam ,koledzy też :( Nie kasowałam.Natomiast wysłałam do Ciebie na poczte nowy obrazek ale dlaczego mi nie wstawiłes? To juz nie rózyczki ,tylko inny to gdzie ten drugi jest? Nie doszła poczta>?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: brak awatara

Post autor: administrator »

Prosiłem o obrazek, który się nie pojawia bo chciałem go sprawdzić i ewentualnie wgrać. Nie otrzymałem go niestety więc tu moja rola techniczna się kończy, wszak inny obrazek możesz wgrać samodzielnie ze swojego komputera ;)
forumowicz

Re: brak awatara

Post autor: forumowicz »

Adminie mail został wysłanyy na podany adres ;) To jeśli nie doszedł to o co chodzi?
Sporo zamieszania jest dzisiaj ups :lol:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: brak awatara

Post autor: administrator »

Doszedł ale nie z tym niedziałającym obrazkiem lecz z zupełnie innym. Gdzie tu moja rola? Jak mam sprawdzić co nie działa skoro otrzymuję co innego niż to co miałem sprawdzić????
forumowicz

Re: brak awatara

Post autor: forumowicz »

Oj adminie .męczące to już jest awatar zniknął nie z mojej winy ,był ,nie był ,nie było go na serwerze ,Słoneczko nie kmoże sie zalogować >To może zostawmy juz to samo sie ponaprawia. :)
ODPOWIEDZ