POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ida »

Witajcie, zaczynałam tydzień z nr 220 z przekonaniem, że otrzymam maj - czerwiec. Tymczasem o godz. 10-tej pokazało się skierowanie do Gołdapi od 6 kwietnia, czyli ze zwrotów po 6,5 miesiącach oczekiwania. Na szczęście udało się dodzwonić i odkręcić, bo komunikacją publiczną, to dość skomplikowana podróż, szczególnie,że nie jestem zbyt sprawna. Ze strachu o następną niespodziankę poprosiłam o zwroty i jadę do Cieplic do MSWIA Agat od 28 marca do 18 kwietnia, ominą mnie świąteczne przygotowania, a w domu sobie poradzą. Bilety kupione i po 6 miesiącach będę na kuracji.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Mark52 »

Gratulacje dobrego zwrotu.
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Ida pisze: 11 mar 2024 13:56 Witajcie, zaczynałam tydzień z nr 220 z przekonaniem, że otrzymam maj - czerwiec. Tymczasem o godz. 10-tej pokazało się skierowanie do Gołdapi od 6 kwietnia, czyli ze zwrotów po 6,5 miesiącach oczekiwania. Na szczęście udało się dodzwonić i odkręcić, bo komunikacją publiczną, to dość skomplikowana podróż, szczególnie,że nie jestem zbyt sprawna. Ze strachu o następną niespodziankę poprosiłam o zwroty i jadę do Cieplic do MSWIA Agat od 28 marca do 18 kwietnia, ominą mnie świąteczne przygotowania, a w domu sobie poradzą. Bilety kupione i po 6 miesiącach będę na kuracji.
Dziękuję Idą za wiadomości o twoim wyjeździe. Dobrze zrobiłaś. Agat w Cieplicach jest super. Ja jeszcze trochę muszę czekać na przydział. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ida »

Agat może bez rewelacji zabiegowych, ale za to nie ma problemu z rezerwacją jedynki.Wysłałam meila do przełożonej pielęgniarek i już mam potwierdzenie. Opłata rezerwacyjna 30 zł.
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Super i bez problemu. Życzę udanego pobytu :D
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ida »

Dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

argenta pisze: 09 mar 2024 12:19 Dziękuję Atina. Ja tylko chciałabym wiedzieć na jakie miesiące są obecnie przydziały. W piątek miałam numer poniżej 2000 i właśnie mija 5 miesięcy od złożenia wniosku. Życzę miłego weekendu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Argenta, może zadzwoń jutro do NFZ i powiedz im konkretnie jaki miesiąc pasuje Ci najbardziej i aby przydział był do Ino (ja tak zrobiłam).
Teraz może być sporo zwrotów - niektórzy nie chcą spędzać świąt poza domem i oddają skierowania. W takiej sytuacji warto uprzedzić pracowników NFZ.
Masz niski numer i przydział może być w każdej chwili, ja dostałam przy 2060.

pozdrawiam :kwiat:

dodam tylko, że znajoma właśnie dostała przydział maj/czerwiec
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Już byłam w Gdańsku w NFZ (w styczniu)i poprosiłam o Inowrocław. W tej chwili mam numer około 1800. Może być problem bo chcę jechać z siostrą (skierowania są już zaznaczone i dzieli nas 5 numerków - ten sam lekarz 1 kontaktu). Poprosiłam żeby był tylko Inowrocław. Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Mark52 »

Ida pisze: 11 mar 2024 15:57 Agat może bez rewelacji zabiegowych, ale za to nie ma problemu z rezerwacją jedynki.Wysłałam meila do przełożonej pielęgniarek i już mam potwierdzenie. Opłata rezerwacyjna 30 zł.
Jedyny minus to brak basenu, reszta same plusy :) Jest aktualny opis kolegi Leon 43 o Agacie, ja mogę coś powiedzieć o Cieplicach i okolicach :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Jak widać nfz jest nieprzewidywalny :lol:
Moja znajoma ma 320 numer i cisza,dam znać jak dostanie ...
ODPOWIEDZ