POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

No i jest. Tak jak prosiłam ,, Sanatorium Przy Tężni,, Inowrocław od 10-31 lipca 2024 Reumatologia. Pozdrawiam oczekujących z pomorskiego NFZ i życzę udanych przydziałów. :D :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Argenta...tego Tobie sanatorium wczoraj życzyłam :lol: :lol: :D super, wróżka czy co... ;)
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Chyba tak... :kwiat:
No i w pomorskim NFZ też przychylili się do mojej prośby.
To jest równo 9 miesięcy od złożenia wniosku do wyjazdu. Wielkie dzięki za dobrą wróżbę Atina. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

argenta pisze: 26 mar 2024 14:21 No i jest. Tak jak prosiłam ,, Sanatorium Przy Tężni,, Inowrocław od 10-31 lipca 2024 Reumatologia. Pozdrawiam oczekujących z pomorskiego NFZ i życzę udanych przydziałów. :D :kwiat:
Gratulacje Argenta :kwiat:
Ja ja trafiłam z tym,że dzisiaj dostaniesz przydział :lol:
Na szczęście nie musiałaś długo czekać.
Termin bardzo fajny,a miejsce wymarzone.
Teraz już tylko spokojnie czekać na lipiec.
Pozdrawiam
Argenta,a kiedy składałaś wniosek,bo moja koleżanka czeka na ocenę lekarza od października nic-głucho i cicho :?
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Wniosek wysłała elektronicznie p.doktor 10 października. I tego dnia trafiło do NFZ. Sprawdziłam ma swoim IKP. Czekałam trzy miesiące na ocenę balneologa, do 10 stycznia. Potem przyszła forma papierowa wniosku.
Myślę że twoja koleżanka musi sprawdzić to w NFZ bo to raczej niemożliwe żeby tak długo czekała. Czasami wnioski wysłane elektronicznie nie trafiają do NFZ (jest to nowość dla lekarzy i nie jest to wcale takie proste). Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

Wniosek koleżanki wysłany był dobrze i trafił do NFZ. Koleżanka dzwoniła do funduszu chyba ze cztery razy sprawdzili czy doszło i potwierdzili,że jest.Na początku tłumaczyli się,że nie mają lekarza balneologa,a później,że lekarza już mają,więc niedługo dostanie, a ostatnio odbierający telefon pan powiedział,że są zaległości i może się zdarzyć,że zaraz po akceptacji dostanie skierowanie,mówił,że czas oczekiwania na wyjazd liczy się od dnia wpływu skierowania do NFZ,a ten jest ok.9 miesięcy.(5 miesięcy już minęło) :(
Koleżanka nie ma ikp,więc czeka na list.
Podobna sytuacja jest u mojej siostry,ale jej skierowanie pani doktor wysłała miesiąc później,czyli pod koniec listopada i ona też nic nie ma, a na ikp u niej cały czas jest "Skierowanie oczekuje na ocenę lekarza balneologa " Więc nic im nie zostało,tylko czekać :roll:
danajere
Posty: 3
Na forum od: 21 sty 2020 22:09
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: danajere »

Dzień dobry .
To i ja się podzielę moim skierowaniem😊.
Wniosek złożony 20.10.2023r. (reumatologia). Numer po ocenie lekarza NFZ pojawił się po 4 miesiącach (20.02.2024r.). Na dzień dzisiejszy mam 740 numer. Czekam z niecierpliwością jaką niespodziankę szykuje mi NFZ :).
Kolega składał 09.10.2023r. i 25.03.2024r. przy numerze 256 otrzymał przydział do Lądka Zdój 20.06 -11.07.2024r.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

argenta pisze: 26 mar 2024 19:37 Wniosek wysłała elektronicznie p.doktor 10 października. I tego dnia trafiło do NFZ. Sprawdziłam ma swoim IKP. Czekałam trzy miesiące na ocenę balneologa, do 10 stycznia. Potem przyszła forma papierowa wniosku.
Myślę że twoja koleżanka musi sprawdzić to w NFZ bo to raczej niemożliwe żeby tak długo czekała. Czasami wnioski wysłane elektronicznie nie trafiają do NFZ (jest to nowość dla lekarzy i nie jest to wcale takie proste). Pozdrawiam :kwiat:
Dzisiaj koleżanka dostała numer po 5 miesiącach czekania !
Wniosek składała 31 października. Nr ok 2300
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Dzień dobry
Z tego co obserwuję to wrzesień składać czerwiec wyjazd ? ... :roll:
Barbaro Asik a jak Wy celujecie ;)
Ja lubię być i cieszyć się latem w miejscu zamieszkania 8-)

Danajer...życzę dobrego skierowania w fajne miejsce
Daj nam znać co i jak... ;)
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

Atino,
Co to celowania,to u nas na razie "burza mózgów" :lol:
Chciałoby się rehabilitować w ciepłych miesiącach, bo można więcej zwiedzić i zobaczyć,ale cóż zabiegi potrzebne,to może i w tym toku będzie zima :?: :cry:
Składać możemy już za miesiąc,czyli według wyliczeń może Boże Narodzenie w sanatorium(Wielkanoc była rok temu)
Pozdrawiam wszystkich czytających :kwiat:
ODPOWIEDZ