Jak podrywać w sanatorium?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: dzi »

To tytuł artykułu z SE z 6 czerwca, już od dzisiaj przedrukowywany w innej prasie.
Jeśli wpiszemy tytuł tego tematu w google przeczytamy w/g mnie śmieszne ale pisane na poważnie komentarze.
Tutaj cytuję tylko artykuł:


Poradnik: Jak podrywać w sanatorium?
Publikacja: 06.06.2013 02:00 | Aktualizacja: 06.06.2013 22:05
JAK PODRYWAĆ W SANATORIUM, NOWE ZNAJOMOŚCI, podryw, sanatorium

Piękne okolice, świeże powietrze i romantyczne wieczorki zapoznawcze... Trudno o lepsze warunki do nawiązywania miłych znajomości!

Jak podrywać w sanatorium
ANKIETA
Byliście kiedyś w sanatorium?
Byliście kiedyś w sanatorium?

tak - 73%
nie - 27%


Eksperci z Akademii Uwodzenia są pewni - w sanatoriach aż kipi od namiętności. - Sanatorium od wielu lat jest modne nie tylko ze względów zdrowotnych - mówi Jędrzej Stępień, trener Akademii Uwodzenia. - Coraz częściej traktowane jest jako tanie wczasy z możliwościami poznania partnera - uśmiecha się. I dodaje, że to nic złego, bo powinniśmy dbać o przyjemności niezależnie od wieku. I radzi naszym Czytelnikom, jak skutecznie podrywać w sanatorium.

Wieczorek zapoznawczy. Widzisz na sali kogoś, kogo chcesz poprosić do tańca.

Piękne melodie sprzed lat, prawda? Pamiętam te lata, jak kręciło się nogami po parkiecie godzinami. A szanowna pani wygląda mi na damę, której taniec nie jest obcy - mówimy i dodajemy uśmiech.

Chodzicie po terenie uzdrowiska, gdzie pije się wody lecznicze z dzbanuszków. Zerkasz zalotnie znad kubeczka na piękną seniorkę/przystojnego seniora i...

Gdyby ta woda potrafiła odmłodzić nas o 40 lat, co pani/pan chciałaby robić?

Jak prawić komplementy, by wyróżnić się w tłumie innych kuracjuszy?

Komplementy działają zawsze. Najlepiej poszukać czegoś wyróżniającego się w ubiorze i podkreślić elegancję lub sposób poruszania się:

Przepraszam bardzo. Dawno nie widziałem kobiety, która porusza się z taką gracją i elegancją. To naprawdę przyjemny widok - lub:

Jestem w sanatorium od kilku dni, ale nie widziałam jeszcze mężczyzny, który ma taką piękną i męską postawę. Taki widok to rzadkość.

Sytuacja w stołówce. Chciałbyś dosiąść się do stolika kogoś, kto ci się podoba, jak wykorzystać taką sytuację, by poderwać tę osobę?

Czy sprawi mi pani/pan ogromną przyjemność i pozwoli zjeść posiłek w tak miłym towarzystwie?

Bierzecie udział w zabiegach leczniczych na basenie. Chciałbyś zagadać do kuracjuszki/kuracjusza, który ci się podoba.

Zanim się człowiek rodził, to pływał wodzie - i na stare lata znowu nam przyszło pływać!

Każde wypowiadane zdanie kończymy szczerym uśmiechem.
Erotyczny kod sanatoryjny

Zdradza Jędrzej Stępień z AKADEMII UWODZENIA:

Gdy kobieta pyta: "Czy wyprać panu lub wyprasować koszulę?", oznacza to propozycję upojnej nocy. To samo proponuje pan, gdy pyta: "Czy mogę panią prosić o pomoc w upraniu lub uprasowaniu koszuli?".
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: margot »

Dzi Witam :kwiat:
A może Ty jako osoba kompetentna zrealizujesz temat-program : Co zrobić lub jak się uchronić przed podrywaniem : :?: Mam na myśli ,,namolnych "biednych , porzuconych , nierozumianych współtowarzyszy zwykłych spotkań m.in.w sanatoriach , ale nie tylko ......to jest dosyć duży odsetek społeczeństwa płci męskiej.....
POZDRAWIAM :kwiat:
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: dzi »

Dzięki Margot :kwiat: za odzew. Chyba tego typu - nazwę je "wierszówki" będące źródłem utrzymania piszących je
w ogólnopolskiej prasie - traktujemy z dużą rezerwą?
Podobnie i Twoją Margot propozycję, ale..... dotyczącą obydwu płci :) też przyjmuję z uśmiechem.
Z pewnym bagażem życia chyba potrafimy już rozpoznawać i selekcjonować ewentualne "umizgi" płci przeciwnej :D .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: margot »

.......masz rację ....oczywiście , ale może dowiemy się ,,czegoś nowego " od młodzieży - w końcu ustępujemy miejsca ,,nowej kadrze " nam dobrze znane i lubiane ;) ;) :) ;) :)
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: teśka »

Czasem trzeba uważać by nasze miłe i grzeczne zachowanie nie zostało odebrane jak propozycja ;)
Bo wtedy pojawia się problem gdy rozmówca zbyt mocno się nami zainteresuje :lol:
karolek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 10 cze 2013 18:51

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: karolek »

:oops:
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: teśka »

Hmmm. . .
Skąd ten rumieniec ? ;)
Czy temat zbyt wstydliwy ? :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: Sloneczko »

Witam Dzi :kwiat: ...dawno cie nie było i jak zwykle coś ciekawego z twojej strony :D . Oj dużo można się od ciebie nauczyć....... :lol: :lol: :lol:
krzysztof100
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 07 kwie 2013 11:38
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: krzysztof100 »

Podbijam temat,jest jeszcze jeden dobry i sprawdzony sposób,na kartę do bankomatu,wiele pan spogląda na panów przez pryzmat bankomatu,tylko nie naskoczcie na mnie,sposób dobry i sprawdzony.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak podrywać w sanatorium?

Post autor: margot »

...czyżby kolejny ,,nowy /stary lover boy na forum ... :?: Karta w tej chwili jest bardziej popularna niż bilet autobusowy , więc nie wiem skąd masz takie doświadczenia ......no chyba ,że masz złotą , ale to każdy , kto ma dochody jakiekolwiek to banki wręcz namawiają na pobranie takowej karty ;) ponieważ mają z tego profity .
ODPOWIEDZ