Pisanie w dziale "Na każdy temat"

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Pisanie w dziale "Na każdy temat"

Post autor: forumowicz »

Szanowny Adminie,
jestem nowym użytkownikiem portalu N-S. Dotychczas mam możliwość pisania tylko w dziale Oceń sanatorium, inne np. Na każdy temat są dla mnie niedostępne. Czy robię coś niewłaściwie? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016 17:47 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiono tytuł
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Nowy użytkownik prosi o wskazówkę :)

Post autor: administrator »

Oj nie tylko Oceń sanatorium. Dostępne są wszystkie z wyjątkiem Na każdy temat i Kącik poetów.
forumowicz

Prośba do Admina

Post autor: forumowicz »

Witam Szanownego "Admina".
Bardzo proszę, o umożliwienie mi dokonywania wpisów w zakładce: "Na każdy temat" oraz "Kącik sanatoryjnych poetów"
Jeżeli nie mam takich możliwowści - proszę o uzasadnienie.
Pozdrawiam,
Pink
P.S.
Tak jak Ty, lubię słuchać Pink Floyd. Jestem "starej daty", a to muza mojej młodości. Szacun dla "Wish You Were Here", jednak ja wolę "Shine on You Crazy Diamond" a kultową płytą jest "The Dark Side of the Moon".
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Prośba do Admina

Post autor: administrator »

Możliwość pisania w dziale na Każdy temat jest zablokowana dla nowych użytkowników. Przede wszystkim po to by zmobilizować do pisania w działach sanatoryjnych dla których to forum powstało. Odblokowuję tę możliwość po jakimś czasie aktywności forumowicza.
skoczek11
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 25 mar 2016 09:46
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Do Admina

Post autor: skoczek11 »

Witam
Mam takie pytanie - czemu nie mogę dodawać postów w dziale "Na każdy temat", w inne nie wchodziłem, bo nie mam potrzeby, czy to przez to ze jestem nowy?
No bo wczoraj się dopiero zarejestrowałem i założyłem nowy temat w dziale "Wyjezdzam do sanatorium...."
Jat to jest , możesz wytłumaczyć
Pozdrawiam :oops:
ODPOWIEDZ