Cieplice AGAT

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Faraon25
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 20 mar 2011 12:27

Re: Cieplice AGAT

Post autor: Faraon25 »

margo999 pisze:Jeśli ktoś narzeka to proponuję mu Połczyn-Borkowo. Tam dopiero jest masakra.
Byłem tam 2 razy i jakoś nie narzekałem.I jadę po raz 3 :D
margo999
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 sie 2013 12:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Cieplice AGAT

Post autor: margo999 »

Jeśli się podobało to chyba to dlatego ,że można tu "chlać" i nikt tego z personelu nie widzi lub nie chce widzieć.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Cieplice AGAT

Post autor: ewa11 »

Oj Faraon25 pojechałeś :o to chyba jak ty tam byłeś to było takie pijaństwo. Ja byłam tam dwa lata temu i jeśli ktoś nawet wypił to nikt o tym nie wiedział. Nawet puste butelki panowie wynosili po za obiekt sanatoryjny. Ja pobyt tam wspominam bardzo miło i chętnie pojechała bym jeszcze raz :)
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Cieplice AGAT

Post autor: ewa11 »

Przepraszam Faraon25 chodziło mi o margo999
Faraon25
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 20 mar 2011 12:27

Re: Cieplice AGAT

Post autor: Faraon25 »

Ewa11 no problemo.
margo alkohol jest dla ludzi. A skoro na miejscu jest mały bar to dlaczego by nie można wypić małego piwka czy nawet drinka. Ale twoje słowa MOŻNA CHLAĆ kierujesz chyba do siebie samego ;)
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Cieplice AGAT

Post autor: Zbigniew- I »

W Agacie byłem co prawda pięć lat temu, ale od tamtego czasu już zaliczyłem pięć pobytów w Cieplicach. Zakochałem się w tym miejscu.Przepiękne miejsce i punkt wypadowy w Izery i Karkonosze. Przepiękna okolica, wypady na Czechy i Niemcy. Jeśli ktoś chce ruszyć tyłek z miejsca, coś zwiedzić,zobaczyć piękny widok (pić można w domu przez cały rok) to idealne miejsce. Byłem w Marysieńce, hotelu Caspar,hotelu Cieplice i na kwaterach prywatnych biorąc zabiegi w Domu Zdrojowym.Uważam, że warunki mieszkalne, są lepsze w Agacie niż w Marysieńce, a zabiegi lepsze w Domu Zdrojowym niż w Agacie. Tańce są w Kawiarni Zdrojowej, Lalce i Polonii. Ale uwierzcie mi, czy Wasz pobyt w sanatorium będzie udany czy nie w większości zależy od towarzystwa jakie będziecie mieli na turnusie. Przy dobrym towarzystwie nic Wam nie potrafi zepsuć pobytu. :lol:
ODPOWIEDZ