Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: eluunia »

Witam ..Oj ciężko było się rozstać jak zagrała trąbka :lol: :lol: ...pożegnania nie było końca aż się korek zrobił na rogu Kościuszki z 6 Sierpnia .Kochani dziękuję za miłe spotkanie i cieszę się że mogłam poznać nowe osoby :) Mikołajowi dziękuję za prezent ,biedny całą noc szył cudowne fartuszki ..szkoda że nie widzieliście naszej ekipy w pięknych świątecznych fartuszkach :D Do następnego spotkania :) :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: Fionka »

Śpieszę poinformować że spotkanie niestety już się skończyło .Wszyscy bez wyjątku się poznali , mimo że niektórzy po raz pierwszy się spotkali.N tych samych falach nadawali to i się przyciągali .Słonko nam świeciło , cudnie było.Kochani z całego serca dziękuje za wspólnie spędzone chwile.Dzisiejszy dzień po raz któryś uświadomił mi że jestem szczęsciarą.Szczęsciem jest otaczać się tak cudnymi ludzmi.Do zobaczenia na Przesiadkowie :lol: :lol: , mimo że tak piękne taxi po tej Łodzi kursują :lol: :D
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27712
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: Princi »

Wróciłam i stwierdzam,że było stanowczo za krótko :roll: Było cudownie ....albo lepiej :D Bardzo,bardzo dziękuję .......i chcę jeszcze ;) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: Fionka »

Da się zrobić .Od nowego roku , dzień dłuższy :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: andrzej1955 »

Było,Było i się szybko....skończyło :cry: co nie znaczy że nie ma możliwości żeby się nie powtórzyło :D ...Z Nami Zawsze Świeci Słońce :!: :!: :!: będę powtarzał co już napisano-coraz więcej znajomych twarzy w realu-nadających na tych samych falach :D perogi-z różnym nadzieniem-Eli się upiekło bo nie musiała kleić na miejscu,naleśniki,desery z owocami,banany-niestety w plasterkach,zajefajne fartuszki-rozbawiające całą salę i niestety brak....rury do...gimnastyki ;) Kochani Dziękuję za już i liczę na więcej-jak zwykle :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: Fionka »

Andrzej ....Mówisz i Masz ;) :) :)
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: Adela »

Oj tak :D do zobaczenia :kwiat:
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: asiulek »

Witam, witam o poranku, od razu wyjaśniam, że do domu dotarłam jak wszyscy, nie porwali mnie po drodze ;) tylko necik zajumali :lol: i nie mogłam się odezwać. Spotkanie rewelacyjne, :serce: Wszystkim jeszcze raz dziękuję :kwiat: :kwiat: :kwiat: Kochani :serce: , czułam się z Wami jak z najlepszymi P :D rzyjaciółmi, życzę sobie kolejnych spotkań, tylko o wiele dłuższych, z wywijanymi hołubcami :D nie tylko w moim wydaniu ;) . Do wiadomości niektórych :twisted: wszyscy się odnaleźliśmy w wielkim tłumie....jak to mówią....swój do swojego ........ :D Mikołajom dziękuję za prezenty :P przydadzą się w różnych ;) sytuacjach :lol: Buziole dla Wszystkich :serce: :serce: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: kociu »

Donoszę i ja że dotarłam do domku :lol: :lol: Dziękuje wszystkim za cudowne spotkanie :serce: :serce: ,za to że znów poznałam nowych ludzi :o :o ,nie będę się powtarzać było SUPER i bardzo DZIĘkUJĘ :serce: :serce:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Łódzkie Spotkanie Forumowiczów

Post autor: biedroneczka »

Buuuu :cry: ....a mnie tam z Wami nie było :o .... jestem na tym końcu świata, na wygnaniu zamiast pierogi w waszym towarzystwie wsuwać. Mam nadzieję, że następne spotkanie w mojej macierzy mnie juz nie ominie :roll: :) Buziaki :serce:
ODPOWIEDZ