CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: many »

rozumiem że nie wszystkim mogą się spodobać komentarze na forum, załaczniki czy uwagi.
ale cofamy sie do PRL-u,,rozumiem jak ktos kogos obraża ,,oki ,,jest powód,, wiec nie protestuje ,,innych przypadków nie rozumiem ,,!!!tym bardziej posty ,jak sama nazwa wskazuje - na kazdy temat!!!
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: medi »

Jak będziesz pisać teksty typu" wypijemy kawkę i zjemy ciasteczko " to nawet nie zauważysz CENZORA .
Motto na dziś dla Ciebie "Nie walcz z wiatrakami ,szkoda energii"
Awatar użytkownika
El Kopyto
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 23 cze 2013 11:55

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: El Kopyto »

Rządzi Pis-ownia ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: medi »

A ja myślałam że PO-stronne stowarzyszenie cenzorów amatorów ;) :shock: :shock: :shock:
forumowicz

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: forumowicz »

Kazdy ma prawo do pisania :) do wyrażania swojego zdania ,myśli odczuwania.
Wszyscy się różnimy i to jest piękne.
Kwestią zasadniczą jest tylko to ,czy potrafimy szanować innych ,nie obrażać ich ,być wyrozumiałym .
Przyzwolenia na nieelegancję w zachowaniu nie powinno być.
A tez kazdy ma prawo tworzyć coś nowego ,jeśli to nowe jest tylko w pojeciu tej osoby.
Tak że Many spoko ,jestes fajną osobą z poczuciem humoru i tak trzymaj i bądż tutaj.
To forum ,nie jest ani moje ,ani Twoje ani innych, tylko NASZE ...wszystkich.
Miłego weekendu Tobie życzę :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: DO administratora

Post autor: many »

Cenzura zawsze była, jest i będzie. Cenzura - patrz - nadgorliwość kilku osób, które według własnego widzumisia kasują to, co im się podoba.Czy moderator, który usunął mój temat mógłby się do tego przyznać oraz wyjaśnić mi dlaczego to zrobił ? Usuwanie tematów bez poinformowania autora o tym fakcie jest moim zdaniem poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zauważyłem, że jeżeli ktoś chce "włożyć coś od siebie" aby reszta mogła na tym skorzystać,w formie porady ,lub usmiechu na twarzy /chodzi mi o moje fotki z niektórych tematów,,/nikogo nie obrazam na forum nie uzywam wulgaryzmów,,to włącza się tutaj jakaś chora cenzura.Kolego administratorze proszę o poważne traktowanie użytkowników tego forum. Czy na prawdę tak trudno o krótkie uzasadnienie tej decyzji. Proszę o wyjaśnienia. ,,,Stanisław,,
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: many »

Kasowanie , wycinanie , ostrzeganie , usuwanie - tym modelatorzy wykazują swoją "aktywność" i przypominają wszystkim o swojej wiodącej pozycji wszechmogącego - i niekiedy , a może nawet w większości wykazują się brakiem zdrowego rozsądku.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: Narewka »

Mam nadzieję,że ten czerwony wpis nie dotyczy naszego Admina.Moim zdaniem, jest to człowiek bardzo odpowiedzialny,kulturalny i wyrozumiały.Niektórzy piszą tu różne ,wybaczcie, ale głupoty,często z rażącymi błędami,ale ON nie czepia się,choć mógłby.Bardzo szanuję Admina i jego trudną tu i odpowiedzialną pracę.
Przesyłam serdeczne pozdrowienia .
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: many »

Narewka pisze:Mam nadzieję,że ten czerwony wpis nie dotyczy naszego Admina.Moim zdaniem, jest to człowiek bardzo odpowiedzialny,kulturalny i wyrozumiały.Niektórzy piszą tu różne ,wybaczcie, ale głupoty,często z rażącymi błędami,ale ON nie czepia się,choć mógłby.Bardzo szanuję Admina i jego trudną tu i odpowiedzialną pracę.
Przesyłam serdeczne pozdrowienia .
Pewnie ze nie naszego ,,tamten co mi pictures wywalił na smietnik był brunetem i był duzo wyzszy :lol: :lol: :lol: ,,,ale jak czytam tekst powyzszy ,,od razu przypomina mi sie tekst z filmu "MIŚ"
cyt,"""-łubu dubu,,,łubu dubu,,-niech nam zyje prezes naszego klubu,,pan prezes jest dla nas jak ojciec,,dba o nas ,,niczego nam nie brakuje itd,,To mówiłem ja Wacław Jarzabek trener 2 klasy,,""",,,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,, w ksiazki dziekczynne mozna wpisywac sie na stronie admina,,,,w Yorku mówi sie tak ;) ;) ,, licking ass :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: CENZURA NA FORUM,,,,,,,

Post autor: darek »

Cenzura

Zapewne miałes z cenzura jak się odwołujesz do czynienia w latch 60-,70 czy tez 80-90 czyli jestes Doświadczonym Mężczyzna ,żeklbym "Steropianem"
Piszesz i szukasz pochlebcow ,ktorzy będa Aprobowac Twe zdjęcia czy też Wpisy.
Jesteś na Tym Forum od 30 dni umiescileś kilka fotek ,ktore taczej nie winny byc tutaj wklejane!!
MANY Ja nie jestem z "Kółka Rożańcowego " , ani od Ojca Dyrektora
Musisz zrozumieć ,że Forum to zostało utworzone przez PRYWATNĄ OSOBĘ ,ktora ponosi odpowiedzilność i za to co jest na nim PISANE i PUBLIKOWANE
Kruszynka wyrazila swą opinie
"Kwestią zasadniczą jest tylko to ,czy potrafimy szanować innych ,nie obrażać ich ,być wyrozumiałym .
Przyzwolenia na nieelegancję w zachowaniu nie powinno być.
A tez kazdy ma prawo tworzyć coś nowego ,jeśli to nowe jest tylko w pojeciu tej osoby "

Pani Kruszynka ,również niejednokrotnie stawiala VETO -mozna się zgodzić lub i nie
natomiast Twoja opinia n/t Pani Narewki wg Mnie jest nie na Miejscu a Twe przywolanie do Slawnego Filmu jest nie na Miejscu.

Możesz czuc się DYSKRYMINOWANY ,że Twe Wpisy NIE SĄ GWIAZDKOWANE kciukami w Gorę , może Nie wszyscy poznali się na twych ..Zartach ,ale takie jest juz Spoleczeństwo Forumowe.
Bez urazy pozdrawiam
-darek
Zablokowany