Przerzeczyn Zdrój "Forsycja"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 381
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Przerzeczyn Zdrój "Forsycja"

Post autor: tygrys »

Przerzeczyn Zdrój "Forsycja" od 24 .07.2013r.
Proszę o najświeższe informacje,opinie o tej dziurze,bo,że to jest dziura to już wiem.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 381
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Przerzeczyn Zdrój "Forsycja"

Post autor: tygrys »

Nie aktualne-odmówiłem wyjazdu.Trochę się Pani zdenerwowała i raczej ze zwrotów już nie pojadę.
Numerek w kolejce : 2403-czekam 18 miesięcy.
Temat do skasowania.
TeresaN
Posty: 1
Na forum od: 31 lip 2013 12:55
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Przerzeczyn Zdrój "Forsycja"

Post autor: TeresaN »

W lipcu byłam z mężem w sanatorium w Przerzeczynie Zdroju. Obydwaj uważamy, że jest to miejsce znakomite dla osób chcących się leczyć. Baza noclegowa we wszystkich domach ( mieszkaliśmy w "Cisie") jest dobra: czyste i funkcjonalne pokoje, wyposażone wystarczająco, znakomite i profesjonalnie wykonywane zabiegi, konsultacja lekarska przeprowadzona w przychylnej atmosferze, wystarczające, świeże i smaczne posiłki. Miejsce urokliwe - ale nie dla szukających rozrywek typu potańcówki. Piękny park, spokojna okolica, ale przede wszystkim życzliwość całego - bez wyjątku - personelu! Od lekarzy począwszy, poprzez rehabilitantów aż po salowe i obsługę kuchni!! Ani razu nie spotkaliśmy się z nawet najdrobniejszą oznaką zniecierpliwienia czy niechęci.Można też w zależności od zasobności portfela korzystać z wycieczek, lub - taniej - wypożyczyć rower lub kije do wędrówek po pięknej okolicy. Jest tam wszystko co trzeba, aby się leczyć i wypoczywać. Polecamy wszystkim szukającym ciszy i spokoju. Brakowało nam jedynie choćby małej kawiarenki gdzie można by się napić kawy, zjeść lody i po prostu posiedzieć. Pozdrawiamy Personel Sanatorium - Teresa i Kazimierz Niedzielowie
ODPOWIEDZ