Chemik Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Chemik Ciechocinek

Post autor: wikul »

Szukam wszelkich aktualnych informacji i opinii na temat tego sanatorium.
W.
borowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 11 gru 2012 16:47

Re: Chemik Ciechocinek

Post autor: borowa »

Aha, chciałam dopowiedzieć, że w "Chemiku" ludzie skierowani przez NFZ i ludzie, którzy wykupili sanatorium prywatnie,byli traktowani TAK SAMO! Ja chcę tam wrócić. Polecam szczerze i uczciwie. Jak czytam na forum, że sa jakieś kontrole po 22-ej to się dziwię. Jak było za głośno w pokoju o 2-ej w nocy, to przyszła miła pani z uśmiechem i poprosiła, żeby być trochę ciszej, bo inni śpią.
Pozdrawiam.
borowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 11 gru 2012 16:47

Re: Chemik Ciechocinek

Post autor: borowa »

Muszę jeszcze raz napisać, bo widzę, że moja wiadomość się nie ukazała. Przedwczoraj wróciłam z "Chemika "w Ciechocinku.
Plusy tego sanatorium:
-można wracać o której się chce, drzwi zawsze otwarte, a jak nie to jest przycisk, nie trzeba fatygować pani recepcjonistki, bo drzwi sa rozsuwane.
-dobre jedzenie,
-miła obsługa.
-dobra, zaangażowana opieka lekarska, szczególnie pani doktor Alina Kata, lekarz z prawdziwego zdarzenia,
-dobre warunki mieszkaniowe-miałam 1-dynkę z wc i umywalką, ale świetne warunki brania prysznica w łazienkach na korytarzu,
-jednakowe traktowanie ludzi z NFZ i prywatnych,
-świetna pani Bożenka, KO-wiec, dbajaca o rozrywkę,
- 2 hektary ogrodu z fontanna i ławkami, ogniska z kiełbaskami,
- wszędzie blisko
-wspaniała pani Irenka , masażystka,
-zabiegi na miejscu, nie trzeba nigdzie ganiać.
Minusy :
-zabiegi z karty takie sobie, znam lepsze,
-brak basenu solankowego i jak ktoś chce, to trzeba prywatnie w innym sanatorium, bo tu tylko w wannie.
Ale polecam. Ja byłam prywatnie. Ok 130 zł za osobo dobę z 4 zabiegami, w zależności od komfortu pokoju.
Ja tam wróce, poznałam osoby, które przyjeżdżają do "Chemika" od 15 lat.
Pozdrawiam
Bożena
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Chemik Ciechocinek

Post autor: wikul »

Dziękuję za wyczerpujące i optymistyczne informacje. Jadę w drugiej połowie września na 11 dniowy komercyjny rekonesans. O braku basenu i czajników w pokojach wiedziałem przed finalizowaniem rezerwacji. Chętnie bym jeszcze przeczytał o zabiegach, zwłaszcza dotyczacych kręgosłupa oraz telewizji, internecie i dostępnych rozrywkach.
Cena 130 zł za dobę dotyczy zapewne pokoju jednoosobowego bez łazienki bo ja za pokój złazienką mam płacić 153 zł.
Pozdrawiam W.
ODPOWIEDZ