STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: many »

Rachel pisze:Lata... to tylko cyferki w kalendarzu. Ja mam 54 lata ale to moja metryka. Nie czuję się na tyle lat ani też nie wyglądam na tak wiele :)
Jakiś czas temu poznałam mężczyznę młodszego o 5 lat. Co za wspaniały mężczyzna. Rozumieliśmy się bez słów. Wg mnie między nami nie było żadnej różnicy, bo ta zewnętrzna nawet jeśli widoczna, dla mnie nie miała znaczenia. 3 lata temu poznałam mężczyznę starszego ode mnie o 17 lat. Pomyślałam wówczas: "Warto było przeżyć 51 lat aby jego spotkać na swojej drodze". W tym przypadku wszystkie zgodności na piątkę z plusem. Czy wciąż uważacie, że wiek to podstawa? Ja tak nie uważam :)
Rachel ,gratuluje otwartosci ,nie kazdy na forum okazuje swój wiek,,,,a co do zwiazku / kalendarzowego jak tak ujmę // to bywa róznie,-nieraz osoby starsze sa niedojrzałe emocjonalnie na związki ,,a zdarza sie ze osoby od nas b,duzo młodsze sa bardziej zyciowo dostosowani do małzenstwa,wspólnoty lub innego zwiazku,,wiec podejscie wiekowe do tego tematu moze byc złudne,,,Moja zona była młodsza 6 lat,,a rozumek miała wielkości TIC-TAKA,, ,Poznałem kobiete starsza od siebie o 12 lat,, :shock:
ta miała wszystko czego samiec oczekuje [ obrazek zewnętrzny ],,,ale ,,,znów ten rozum,,,,ta akurat miała go miedzy nogami,, :lol: :lol: ,,ciekawe co mi teraz los przyniesie :lol: :lol: [ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
El Kopyto
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 23 cze 2013 11:55

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: El Kopyto »

gilotynę -żart :D
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: Rachel »

many pisze:
Rachel pisze:Lata... to tylko cyferki w kalendarzu. Ja mam 54 lata ale to moja metryka. Nie czuję się na tyle lat ani też nie wyglądam na tak wiele :)
Jakiś czas temu poznałam mężczyznę młodszego o 5 lat. Co za wspaniały mężczyzna. Rozumieliśmy się bez słów. Wg mnie między nami nie było żadnej różnicy, bo ta zewnętrzna nawet jeśli widoczna, dla mnie nie miała znaczenia. 3 lata temu poznałam mężczyznę starszego ode mnie o 17 lat. Pomyślałam wówczas: "Warto było przeżyć 51 lat aby jego spotkać na swojej drodze". W tym przypadku wszystkie zgodności na piątkę z plusem. Czy wciąż uważacie, że wiek to podstawa? Ja tak nie uważam :)
Rachel ,gratuluje otwartosci ,nie kazdy na forum okazuje swój wiek,,,,a co do zwiazku / kalendarzowego jak tak ujmę // to bywa róznie,-nieraz osoby starsze sa niedojrzałe emocjonalnie na związki ,,a zdarza sie ze osoby od nas b,duzo młodsze sa bardziej zyciowo dostosowani do małzenstwa,wspólnoty lub innego zwiazku,,wiec podejscie wiekowe do tego tematu moze byc złudne,,,Moja zona była młodsza 6 lat,,a rozumek miała wielkości TIC-TAKA,, ,Poznałem kobiete starsza od siebie o 12 lat,, :shock:
ta miała wszystko czego samiec oczekuje [ obrazek zewnętrzny ],,,ale ,,,znów ten rozum,,,,ta akurat miała go miedzy nogami,, :lol: :lol: ,,ciekawe co mi teraz los przyniesie :lol: :lol: [ obrazek zewnętrzny ]
Przyniesie to czego oczekujesz, bo nie zapominaj, że poprzednie Twoje kobiety sam wybierałeś. Widocznie to co "błyszczy" w kobiecie, wg Ciebie znajduje się na samym wierzchu, a to nic bardziej mylnego (Zapamiętaj to sobie) :)
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: many »

Czesc Rachel,,,,powiedz mi,,,, :shock: a to co błyszczy w Tobie gdzie masz ukryte??? :oops: :oops: ,,znalazłbym napewno :lol: :lol:
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: Rachel »

Pewnie, że byś znalazł to co błyszczy we mnie, ale na pewno nie wirtualnie poprzez zdjęcia.
To jest nieco głębiej ukryte :)
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: many »

Rachel pisze:Pewnie, że byś znalazł to co błyszczy we mnie, ale na pewno nie wirtualnie poprzez zdjęcia.
To jest nieco głębiej ukryte :)
:D :D Many-głębokie penetracje ma obcykane do perfekcji ,,wiec bez problema ,,,szukajcie a znajdziecie :lol: :lol: :lol:
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: Rachel »

No widzisz "Many" i znów odzywa się w Tobie "samiec", dlatego znajdujesz to co chcesz znaleźć, idziesz na łatwiznę, a potem się dziwisz, że każda "Ona" ma rozum pomiędzy nogami. A Ty czego u niej szukasz, gdzie szukasz, jak nie między nogami?
I jeszcze jedno Drogi "Many" - mój mózg znajduje się dużo, dużo wyżej a nie między nogami ;)
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: many »

Rachel pisze:No widzisz "Many" i znów odzywa się w Tobie "samiec", dlatego znajdujesz to co chcesz znaleźć, idziesz na łatwiznę, a potem się dziwisz, że każda "Ona" ma rozum pomiędzy nogami. A Ty czego u niej szukasz, gdzie szukasz, jak nie między nogami?
I jeszcze jedno Drogi "Many" - mój mózg znajduje się dużo, dużo wyżej a nie między nogami ;)
Hi ,hi Rachel wierze Ci na słowo :!: :!: :!: :!: :!: Kobieta zawsze ma rację :lol: :lol: Powiem wiecej,,feministki udowodnią wszystko nawet że kobiety mają większe jaja :lol: :lol: :lol: :lol:
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: STARSZY CZY MŁODSZY? Dla pań!!

Post autor: Rachel »

many pisze:
Rachel pisze:No widzisz "Many" i znów odzywa się w Tobie "samiec", dlatego znajdujesz to co chcesz znaleźć, idziesz na łatwiznę, a potem się dziwisz, że każda "Ona" ma rozum pomiędzy nogami. A Ty czego u niej szukasz, gdzie szukasz, jak nie między nogami?
I jeszcze jedno Drogi "Many" - mój mózg znajduje się dużo, dużo wyżej a nie między nogami ;)
Hi ,hi Rachel wierze Ci na słowo :!: :!: :!: :!: :!: Kobieta zawsze ma rację :lol: :lol: Powiem wiecej,,feministki udowodnią wszystko nawet że kobiety mają większe jaja :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie jestem feministką, ale też nie mam nic do tych które feministkami są lub siebie nazywają :)
ODPOWIEDZ