ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Jerzy, wróżę Ci ładne lato przyszłego roku :P


Pietko, masz rację, Twoja wróżba się pewno spełni. Z obliczeń wynika, że pewno wyjadę do sanatorium w sierpniu 2019 r, czyli w trzy lata po złożeniu wniosku. Taka jest nasza śląska rzeczywistość :( Chyba będę się starał o zwroty na wiosnę 2019, po tegorocznej, jak mniemam, weryfikacji.
Ale Ty otrzymasz chyba na dniach skierowanie, oby jak najszybciej :D
Pozdrawiam :D
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

kasienka_f pisze: 15 maja 2018 16:07 Ostatni numer jaki zauważyłam to 2300. skierowanie wpłynęło 10 października 2015 a 14 maja 2018 był przydział :)
BARDZO Ci dziękuję za te informacje :D :kwiat: we wszystkim jestem mniej więcej dwa tygodnie po Tobie ( 21.10.15) więc tak myślę że za dwa tygodnie tak na oko przymrużone przydział zobaczę :lol: numer na koniec dzisiejszego dnia 3585 . Ufff, już tuż tuż
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Acha i Kasienko pozdrów ode mnie Nikifora :D
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Jerzy licz na weryfikację po ok. 20 miesiącach...od złożenia wniosku - no chyba że znowu coś się wydłuży. No i staraj się potem o zwrot, jak najbardziej. Pozdrawiam.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Ale wiecie co ? Naszła mnie teraz taka myśl, że to nasze oczekiwanie i szarpanie nerwów kiedy, co i w jakie miejsce to jest taki zastrzyk adrenaliny, jakbym grała w pokera na wysokie stawki :lol: no chyba że macie inne porównania ... :mrgreen:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Witam Wszystkich oczekujących.W końcu mogę się zalogować do naszego NFZ-tu.Na dzisiaj mam numer 78512. Pietka50+, to Ty jeszcze czekasz? Ja myślałam,że już masz skierowanie.Spokojnie, doczekasz pięknego lata, życzę Ci tego.
Kasienka_f, gratuluję fantastycznego miejsca. W Krynicy byłam kilka razy,ale nigdy latem. Jeździłam do Słotwin na narty. Jak byłam młodsza zjeżdżaliśmy z Jaworzyny. Ja jestem łasuchem i podpowiem Ci,że w piekarni u Oleksego na ul Piłsudskiego (niedaleko straży) można kupić przepyszne ciasteczka - amoniaczki.
JerzyP, życzę Ci udanego "polowania" na zwroty.Wszystkim życzę wytrwałości.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1246
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Kasienko i wybierz się na kawę i pyszne ciacho do Kawiarni ,,Maleńka " ich naleśniki i kremówki są pppppyyyyccchhhhaaaa :P :P :P
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, skończyłam dniówkę z numerem 3348 ..... i dalej czekam na przydział miejsc dla laryngologii dla naszego oddziału....może coś niedługo dostaniemy :shock: ....to nie moje słowa, tylko pani, bardzo miłej zresztą, z naszego oddziału. Marne szanse na tę moją Szczawnicę....Pozdrawiam
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

....dzisiaj rozdano 55 skierowań.... :evil:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Faktycznie, coś dzisiaj słabo pracowali w tym naszym NFZ-cie. Jutro będzie lepiej :lol: Pozdrawiam Wszystkich :serce:
ODPOWIEDZ